Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol nezhetek utana, hogy...

Hol nezhetek utana, hogy eddigi eletemben milyen oltasokat kaptam meg? Melyik intezmeny ez?

Figyelt kérdés

Budapesten szulettem, de falun nottem fel, es most surgosen meg kene tudnom, hogy eddig milyen oltasokat kaptam.

Hova forduljak informacioert?

Ha tudtok honlapot/telszmot megirnatok?

Elore is koszi!!!!!!


2009. márc. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább a háziorvostól kellene megkérdezni, elvileg neki kéne tudnia.

Kötelező oltások, amiket szinte biztos, hogy megkaptál:

[link]

2009. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszi :)

Az a baj, hogy majdnem minden evben masik orvosom volt, most meg mar nem Mo. elek.Afrikaba megyunk egy tanulmanyi utra es egy honapon belul el kell inteznem az oltasokat, ugyhogy meg kene tudnom, hogy mi az amit mar megkaptam vagy csak ismetelni kell.

Nincs valami kozponti nyilvantarto vagy ilyesmi ahol ezt meg tudjak mondani?????

Mert kb 8orvost kene igy hirtelen felkeresnem innen, hogy kulon-kulon elobb kikeressek es megmondjak nekem!?

2009. márc. 13. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
oltásokat védőnőtől,gyerekorvostól kérd ahol 0-14 évig éltél.elvileg ÁNTSZ is tud felvilágositást adni,hogy a te korodbeliek milyen oltásokat kaptál.
2009. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!