Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egész eddigi életemben be...

Egész eddigi életemben be voltam zárva?!

Figyelt kérdés

Egy 30 km-re levő városban születtem. Először 6-7 éves koromban jártam ott! Eddigi életem során Budapesten is körülbelül 3x voltam. Sehová sem enged el az anyám. Alig ismerek más települést a falun kívül, ahol lakom :S Mit tegyek? Ki akarok innen szabadulni! Nincsenek barátaim sem, csak neten, de nem találkozhatok velük, mert budapestiek, és az anyám nem engedi, hogy ők eljöjjenek hozzám, vagy én elmenjek hozzájuk. Mindenkit évek óta ismerek, telefonon, levélben, és interneten tartjuk a kapcsolatot. Mit tehetnék? Annyi az életem, h elmegyek a suliig, aztán haza. Szabad akarok lenni! Budapestre szeretnék suliba járni, koliba. Szerintetek megoldható?


16,5/L


2010. aug. 29. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan. 1,5 év és tiéd a világ. Ha eddig kibírtad, akkor az már semmi. Kamasz koromig én is max. átutazóban jártam Pesten, ha ez az nagy álmod (majd nem lesz az).
2010. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nyaralni voltam ott, tök jól el is igazodok már tök egyedül a városban :(
2010. aug. 29. 19:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 lettél és érettségizel, akkor mindenféle szülői engedély nélkül is beadhatod a jelentkezésed bármelyik egyetemre/fősulira. Akkor meg elhúzhatsz a faludból.
2010. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vidéki vagyok, de 20 éves koromig a megyeszékhelyünkön is évente 2szer ha jártam... Pesten úgy 5ször voltam egész életembe, bevallom elég is volt. én is csak a környező helyeket ismerem, és nekem sincsennek barátaim. Már nagyvárosba járok egyetemre, de 100 km-re van innen, barátaim csak ott vannak szinte, őket így ritkán látom...
2010. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 évesen érettségi, szépen is hangzik!! :( 20 leszek mire leérettségizem, úgy hogy soha nem buktam, évet sem ismételtem.Végülis jó dolog ez az 5 éves képzés nem igaz?? :((
2010. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nincsenek barátaid,csak a netről?

Anyukád mondta az okát mért nem engedi hogy találkozz velük?

Ahogy az egyik előttem lévő írta,persze ki lehet bírni..

de addig kész kínszenvedés. Amíg az ember vár,az mindig hosszúnak tűnik.

2010. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
várj még másfél évet,és menj fősulira!akkor már nem tarthat téged vissza az anyukád!Addig is próbáld meggyőzni,hogy engedjen el ide-oda,mert most vagy fiatal ,ilyenkor kell eljárnod!
2010. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

melyik faluban van középiskola?

erre kíváncsi lennék

2010. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pl. Vépen is volt tavalyig. Nem az iskola szűnt meg, hanem Vép lett város.
2010. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: van olyan község, ahol van, Közelünkben is van ilyen.


Kérdező: Amúgy szerintem anyud elég rosszul csinálja, jobban tenné, ha néha kicsit engedékenyebb lenne, kérd meg szépen, hogy hadd jöjjenek el hozzád a barátaid, és ha minden úgy alakul, ahogyan ígéred anyukádnak(pl. időben hazamész), akkor látja, hogy megbízhat benned, és lehet, hogy idővel lazít ezeken a korlátokon. Amúgy nem lehet, hogy a barátaiddal van problémája, és ezért nem enged?


17L

2010. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!