Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? Úgy...

Erről mit gondoltok? Úgy érzem, hogy én mindig sokkal többet teszek 1-2 barátnőmért, mint ők értem. Én mindig mellettük álltam, ott voltam, ha valami baj volt, vígasztaltam őket stb.

Figyelt kérdés
Most meg megkértem őket, hogy jöjjenek el velem vásárolni (ez nekem fontos lett volna). Az egyik kihúzta magát valami indokkal, a másik meg azt mondta, hogy ok. Felhívtam, semmi. Megint felhívtam 1 óra múlva. Nem veszi fel. Most már így nem is akarok menni. Nagyon rosszul esik. Mert én mindig ott voltam velük. És ahogy így gondolkoztam ezen, eszembe jutott, hogy amikor más bajom volt, pasik vagy akármi, ők sosem nyújtottak olyan támogatást, mint én nekik. Nektek mi a véleményetek erről? Mostmár semmit nem akarok tőlük. Tudom, hogy nem lehet rájuk számítani.
2010. aug. 29. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

F/15!

Hát az ilyenek nem barátok sajnos:/Velem is előfordul hogy nem segitenek mikor nekik egy kicsi problémájuk van én ott vagyok és megprobálok segiteni néha még faszis vagyok azért hogy segiteni probálok!

Én beszéltem velük látom hogy probálkozik 1-2 tö a többiek simán eltüntek!akik meg probálkoznak nagyon de nagyon erőltetik a dolgot:/

itt a msn vegyélfel!én megprobálok segiteni bármien probléma van:Kajcinfection@hotmail.com

2010. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
hát,kérdezd meg,hogy valóban a barátnőid-e még,de ha nem,ne tegyék a fejüket neked.Ha em azok,vedd tudomásul,hogy sosem voltatok BBF<3. Ha mégis at mondják hogy ők nagyon szeretnek csak mostanában nem volt idő rád,adj nekik még egy esélyt.Ha Nem akarnak biztonyítani hagyd őket a francba;)
2010. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
velem is sokáig ezt csinálták a "barátaim" .. azóta sz*roka fejükre, ha ők is, én is.. nem fogom a lelkem kitenni fölöslegesen
2010. aug. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

de azért azt vágjátok, hogy megbeszéltük, hogy elmegyünk most meg nem veszi fel a telefonját :||

pff...

2010. aug. 29. 16:14
 5/9 anonim válasza:

akkor mond meg nekik vigyorogva,hogy kezdjenek uj barátnőt és főállásu pszhihológust keresni;)

Mert te nem vállalod;)

2010. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát...ha nem is ezt, de el fogom mondani nekik, hogy mit gondolok...
2010. aug. 29. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
helyes! sok szerencsét hozzá! :)
2010. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 ső voltam lehet hogy megoldja a problémát hogy elmondod :) aki igaz barát az javulni fog aki nem 1-2 hétig játsza majd a fejét azt ugyanaz t csinálja
2010. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

fent van facebook-on...hagyján, hogy nem hívott vissza... de ezekszerint úgy gondolja, hogy mondania se kell semmit

szép.. de mostmár csak röhögök :D

2010. aug. 29. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!