Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettegek itthon. Nem bírom...

Rettegek itthon. Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17éves vagyok.Apám mióta csak az eszemet tudom iszik.Bátyáimat kiskorukban sokat verte,volt hogy össze kellett varrni pl szemöldöküket és hasonlók.Aztán megszülettem én.Már ovis koromban vert.Egy éve nekem is össze varrták a szám egy "baleset" miatt...Nem beszéltem soha senkinek ezekről.Legszívesebben elmennék itthonról de közben félek.Anyukámat szeretem és féltem itt hagyni.Az idősebbik bátyám már elköltözött 6éve.Azóta csak akkor látom ha én ki megyek hozzá.A másik bátyám egyetemista és dolgozik is szóval nem tudja mi van itthon szinte csak aludni jön haza.De közben félek itthonról elmenni mert átkutatja a szobámat, ha nem katonás rendbe van valami megüt és a földre söpör mindent.Akármikor elmegyek itthonról majd haza érek ez történik.A tanulmányi átlagom sem valami jó...egyszerűen nem tudok itthon tanulni.Szóba hoztam nekik a kollégiumot de azt mondták szó sem lehet róla...Kezdek megzakkanni, nem sokáig bírom már.Utálom az apámat...minden este részeg de amikor napközben nem az akkor is elviselhetetlen...
2010. aug. 29. 15:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem apa. Mihelyst betöltötted a felnőtt kort, költözz el otthonról! Haveroknál, barátoknál húzd meg magad, ne maradj otthon, teljesen tönkretesz! MENEKÜLJ!
2010. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!