Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elvált a FIAD az asszonyátó...

Ha elvált a FIAD az asszonyától, akkor már az unokát sem annyira szeretik a mamák?

Figyelt kérdés

2021. aug. 9. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha a mama emiatt nem szereti már az unokáit, az nem mamának való
2021. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolom ki így, ki úgy.
2021. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor az asszony az, aki nem engedi a mamához a gyereket
2021. aug. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én mamám addig se szeretett míg házasok voltak a szüleim 🤷🏼‍♀️😂
2021. aug. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Unoka nem tehet semmiröl
2021. aug. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát nálunk sem nagyon. Addig sem nagyon foglalkozott vele, csak a külsőségek, hogy neki milyen szép unokája van, de nem mondta, hogy nyáron bevállalja egy hétre, pedig nyugdíjas fitt mama. Most, hogy elváltunk, ha az apja elviszi hozzá, akkor látja. Ha egy hónapig nem viszi, akkor nem is érdeklődik iránta. És mindezt szerintem azért, mert azt gondolja velem cseszik ki, ahogy a fia is ezt gondolja.
2021. aug. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl nem szeretett apám anyja miután elváltak a szüleim.


Anyám vitt volna hozzá. Emlékszek hogy sokszor miután otthagyott anyám áthívta a barátnőit és kibeszélték anyámat milyen sz4r anya. Direkt lepasszol meg ilyenek...

Egyszer elszakadt a szandálom és egy-két számmal nagyobbat vettem fel (olyan volt otthon még, de másnap elmentünk volna venni) áthívta a barátnőjét, majd megmutatta hogy még cipőt se vesz nekem anyám.

Kiröhögtek és amiért visszaszóltam meg is pofoztak. Anyám nem hitte el, de legalább azt nem erőltette hogy menjek továbbra is.

2021. aug. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Ha én szeretek valakit, az a személyének szól, nem a családi helyzetnek.

De ki, hogy!

2021. aug. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!