Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leendő lányotoknak nevet...

Ha leendő lányotoknak nevet kéne adnotok, melyik nevet választanátok leginkább, Alexandra, Patrícia, vagy Vanessza?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Patrícia az szép név, igazán jó a hangzása és ritkább mindkettőnél.


Alexandrából meg már olyan sok van, mint kb a Vivienekből.

2021. aug. 11. 15:07
 32/35 anonim ***** válasza:
85%
Dehogy van már annyi. 30-asok között vagyunk sokan. Most Hannák meg Zoék vannak, meg Léna, Adél, Bella.
2021. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
95%

Én nem vagyok kibékülve az Alexandrával.Engem kb gyerekkorom óta Szandikáznak,az ismerőseim másik fele Alexáz,a harmadik Szaszácskáz,felnőttként is.Természetesen egyiket sem én választottam.Egy borzalom,sokkal jobb egy olyan név,aminek kevésbé sok becézése van.

A Patríciára szavazok,nem annyira elterjedt,egyszerű és jó hangzása is van.

Vanesszát nem ismerek egyet sem,bár szerintem az is szép név.

2021. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Patrícia. Számomra ez a legkülönlegesebb a felsorolt 3-ból;meg még nekem a Vanessza túl külföldies. Alexandrából meg amúgy sokat ismerek, és nem értem a név gyakoriságát.


De amúgy szóval jó n.év mind a három,teljesen vállalható

2021. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Patrícia.
2021. aug. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!