Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leendő lányotoknak nevet...

Ha leendő lányotoknak nevet kéne adnotok, melyik nevet választanátok leginkább, Alexandra, Patrícia, vagy Vanessza?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
56%
Vanessza es Alexandra nekem ciganyos. A Patrícia sem tetszik, de három közül inkabb az.
2021. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
94%
A Vanessza szerintem nagyon szép név lenne, ha nem csak cibbonok viselnék 90%-ban, szóval az sajnos ki van zárva. A Patrícia szerintem nem szép, akkor inkább az Alexandra.
2021. aug. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Az Alexandra ebből a háromból. Az a második nevem, én szeretem.
2021. aug. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Tény, hogy a Patrícia ritkább mindkettőnél.
2021. aug. 8. 23:03
 15/35 anonim ***** válasza:
92%
A Vanessza nagyon cigányos, azt nem választanám, viszont a másik kettő jó.
2021. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
58%
Patrícia. Az olyan szép különleges és ritka név szerintem. Én legalábbis nem ismerek ilyen nevű embert.
2021. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
26%

Vanessza.:) nekem két ismerősömet így hívják,és mindkettő szép és okos sikeres nő.

Az én nevem Alexandra,de egyáltalán nem vagyok vele kibékülve.Nekem abszolút nem nőies,kb csak egy kislány jut eszembe róla.

A Vanessza viszont egyedi és szép név,kisebbségit aligha ismerek.

2021. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
54%
Vanessza... hát, igen, hasonlóan gondolom mint fentebb többen. Ha fajta vagy és ezt jelezni is akarod akkor oké. Ha nem, akkor alaposan rágd át a dolgot, 20 év múlva állásinterjúra egy hozzám hasonló gyökér be sem hívja, mert azt hiszi... Vagy használt autót akar venni és ezzel a keresztnévvel ráír az eladóra, hát -mondjuk úgy, nem lesz sok esélye már a megtekintésre sem.
2021. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Patríciát én csak azért nem, mert kiskoromban volt egy ilyen nevű szomszédunk aki egy suliba járt velem, itthon rohadt bunkó volt; sosem köszönt; ránk csukta az ajtót hiába látta hogy jövünk; suliban totálisan ignorált pedig még csak beszélni se beszéltem vele..így egy rossz emlék miatt utáltam meg de amúgy szép név lenne.

Vanessza nekem is cigányos, de én érdekes egy cigányt se hallottam hogy így hívják, inkább a dzsenifer az olyan. De ez szép név viszont nekem nem annyira magyar.

Az Alexandra legalább rendes és több ilyen nevű osztálytársam volt és mindig szandinak hívták őket így talán jó lehet. Alexandrából még nem találkoztam bunkóval így ez is plusz pont :D.

De én mindenképp a petra nevet adnám ha lányom lenne, mert ez a név nagyon tetszik és igaz erre is volt egy rossz emlékem de úgy tetszik, hogy az elfelejtődik. Kis egyszerű, szép nőies és nem tucat.

A három közül viszont csak az alexandra lenne nyerő.

2021. aug. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
73%
Egyiket sem igazán.
2021. aug. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!