Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha leendő lányotoknak nevet...

Ha leendő lányotoknak nevet kéne adnotok, melyik nevet választanátok leginkább, Alexandra, Patrícia, vagy Vanessza?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 22:41
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra
2021. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra
2021. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra
2021. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%

Én a Patríciát adnám.


Az Alexandra is szép, de túl hosszú, a beceneveivel pedig nem vagyok kibékülve, Szandi-gyerekes, Szandra-Szarda, Alexa-fiús.


A Venessza Németországban gyakori név. Attól, hogy pár cigány kislány azt kapja még nem lesz cigánynév. Nekem ugyan nem tetszik annyira hogy adjam, de ha neked tetszik akkor add nyugodtan.


Ennyi erővel a Lili is cigányos név , mert Bódi Csabi és L.L.Junior lányát is így hívják, és én is ismerek cigány Liliket, sőt Jázmint is többet. A névadási lista 2.helyezettje az Anna, így meg Oláh Gergő lányát hívják, úgyhogy ne adja senki mert cigányos.

2021. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Apám unoka testvérének a fia barátnője Vanessza, világosbarna hajú és kékszemű és hófehér a bőre, még csak meg sem közelíti a kisebbségi kinézetet.


Az az igazság, hogy előbb-utóbb úgyis minden név viselőiben lesznek kisebbségiek is, ez óhatatlan az egyre több roma és keveredés által, szóval ha valakinek tetszik egy név hangzása, akkor tetszik. 😊

2021. aug. 9. 17:44
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem a kedvencem, de a három közül az Alexandra és a Patrícia kb. ugyanazon a szinten tetszik, közülük választanék a vezetéknévtől függően, melyik passzol jobban. A Vanessza nekem magyar vezetéknévhez borzalmas, amerikamajmolós, plázacica-anyukás név.
2021. aug. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
29%
Én Alexandra vagyok, így azt nem adnám alapból, mert nem szeretem a nevem. De ezek közül viszont nem adnám a másik kettőt sem, egyáltalán nem tetszenek. Akkor már Alexandra.
2021. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
16%

Én elég sok kisebbségivel jártam suliba,és meglepő mennyi Alexandra van köztük már,holott régen nem volt jellemző.Vanesszát sosem ismertem közülük,nekem az olyan külföldies kissé.A Patríciáról egy volt osztálytársam jut eszembe.Iszonyatosan nagyképű lekezelő,az a tipikus helyi menőcsaj volt,így nekem az nem tetszik.

Szerintem válassz szebb nevet,mert ezektől azért sokkal jobbak is vannak!

2021. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
91%
Valóban idegesítő volt, hogy amikor én születtem, akkor minden második cigánylány is Szandika volt. Az osztályokban is volt minimum 2. De már nem jellemző.
2021. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
0%
Egyik ízléstelenebb,mint a másik.Normális nevet nem találtatok?
2021. aug. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!