Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek a Menta...

Hogy tetszik nektek a Menta női név?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 23:25
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:

Második!!

A Hanna miért undorító?

A tiédre kíváncsi lennék.

A Menta nevet nem adnám a gyerekemnek, csúfolódás célpontja lehet!

2010. aug. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Hát, aki írta hogy férfi név: nem ez egy NŐI név... :/ mindenkinek köszönöm aki válaszolt, még várom a válaszokat!!!!


Aki Mandula: nekem tetszik ez a név :)


A Bodza és a Remény névről mi a véleményetek? :)

2010. aug. 28. 23:52
 23/49 anonim ***** válasza:
Hát akkor már inkább Bodza,mint Menta... ;)
2010. aug. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
36%
sztem a páfrány megfelelő. remélem segítettem
2010. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

a Hanna szerintem is gáz, mert egyszerűen olyan szinten tucatnév lett. régen tetszett, de manapság tele van minden Hannákkal és egyszerűen unalmas lett, ráadásul tiszta nyugat majmolás az egész,, Angliában divat ez a név.

amúgy csomó nevet lehet csúfolni. pl a Rékára soha senki nem mondja, hogy nem szép, népszerű is(más neveknél bezzeg mindenki egyből azt keresi, hogy miként lehet csúfolni), pedig pont olyan, mintha szegény gyereket répának hívnák.

2010. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
90%
A Remény jó ötlet. Tuti sokáig él majd mert a remény hal meg utoljára:D
2010. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
Remény? A véleményem: "b.asszameg :-O"
2010. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasak. Mármint a Remény meg a Bodza. Ha nem lenne olyan ismert szavunk, tehát nem lenne ilyen jelentése a reménynek azt mondanám öregasszonynév. A bodza meg borzalmas, már most forog tőle a fejem :D A Menta szép :)
2010. aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
Nem a Hannára mondtam, hogy undorító, arra azt mondtam, hogy tucatnév, mint a Jázmin, az undorítóra nem hoztam példát, mert némelyik közízlést sért, de ha muszáj, akkor Kandida például. Aki nem tudná esetleg a candida albicans egy gomba, nem ehető, hanem fertőzés :) A Hanna és a Jázmin simán tucatnevek, minden második gyereket így hívnak.
2010. aug. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen körte. Ha fiú akkor meg Uborka.
2010. aug. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!