Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Menta névről?

Mi a véleményetek a Menta névről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy cseréppel az ablakomban, szeretem az ízét és az illatát is.

De most komolyan, most hallom először, h ilyen név is van. Szerintem a gyerekek jobban járnak valami kevésbé formabontóval.

2011. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem tetszik!

nem annyira szirupos, mint pl. a Málna, hanem olyan kis aranyos. mint pl. a Virág, Ibolya (más kérdés, hogy ez utóbbi két név nem tetszik, csak a példa kedvéért írtam, hogy nem megbotránkoztató, inkább hétköznapi név, ami persze nem gyakori)

2011. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Személynévként elég bugyuta. Nekem is a növény meg a tea, aztán a fogkrém jut eszembe róla. Nem hiszem el, hogy normális nevek közt nem lehet különleges hangzásút találni.
2011. máj. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Két napja hallottam erről a névről életemben először! Nekem ilyenkor az jut eszembe, hogy biztos nem szeretik szegény gyerekeket a szüleik, ha ilyen neveket adnak nekik. :D Annyi szép név van, ami közül lehet választani. Szerintem keress kevésbé bugyuta nevet. :)
2011. máj. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Juj, nekem az Eperke és barátai jut róla az eszembe. :)

Névként nekem sem tetszik, ha nagyon szeretnéd, akkor második névként ajánlom inkább (már ha érdekel egy idegen véleménye :D).

Én is a "rendes" nevekre voksolok, amiket mindenki megszokott. Abban is lehet találni különlegeset, de mégsem kirívót. Pl. Johanna, Teodóra, Eleonóra, Leonóra. Csak példának mondtam ezeket, hiszen mindenki ismeri, de mégsem jön szembe velünk 3-4 az utcán.

2011. máj. 30. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Névként nem igazán tetszik... Akkor már inkább a Bodza vagy a Málna
2011. máj. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem sem a legjobb.Már csak azért sem ,ha arra gondolunk,hogy egy ilyen névvel a felnőtt világban kirekesztik,kisebb eséllyel kap normális munkát,nem fogják komolyan venni.Egy kisgyereknek talán még oké,de nem lesz örökké gyerek.Ha én kaptam volna hasonló nevet,amint lehet tuti megváltoztattam volna.Sok szép régi magyar név van.
2011. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menta??? Fogkrém. Nem személynév. Talán egy cicának megfelel.
2011. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik az Eperke a Málna és hasonlók sem!

De mivel a te babádról lenne szó nevezd úgy, ahogy szeretnéd!

2011. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd tönkre az életét ilyen névvel, nagyon sok szép különleges női név van még.
2011. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!