Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le a barátom mindenért?

Miért néz le a barátom mindenért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, külön élünk, de néha úgy meg tud bántani a gúnyos stílusával. Ha szeretek egy sorozatot, akkor lenéz, hogy jaj, az milyen gáz, meg hogy egyáltalán nézek tv-t. Sokat dolgozom, sok problémám van, legalább az az örömöm megvan, hogy ilyen sablonos sorozatokat nézek, meg szórakoztató "szennyet" a tv-ben. Tudom, persze, nem valami nagy értelmes filmek mennek mostanában a csatornákon, de engem ez egy fárasztó nap után kikapcsol. Felhív 11-kor, hogy mit csinálok, épp akkor raktam be a Jóbarátok egyik évadját, néztem az epizódokat dvd-n, erre elkezdi, hogy "Jézusom, olyan kis buta vagy, hogy ilyen szart nézel". Annak ellenére, hogy operatőrnek készülök és a művészfilmeket preferálom, szeretek néha vígjátékot nézni vagy ha épp kedvem támad, az ágyban feküdve valami romantikus, "csöpögős" dolgot. Ezt folyton eljátssza, úgy meg tud bántani, ha szóvá teszem, akkor meg ő akad ki, hogy most ilyenért megsértődni. Én sem szólom le, hogy ő pl. ilyen gettós rappet hallgat,amiben végig trágárkodnak. Ha ő azt szereti, akkor oké. De ő meg úgy kigúnyol néha, hogy legszívesebben felképelném. Hogy vághatnék vissza, hogy észre vegye magát?

23/L


2010. aug. 28. 17:41
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
*mármint importál külföldről az országba
2010. aug. 28. 18:28
 32/37 anonim ***** válasza:

Minden rosszindulat nélkül: lecke ez a helyzet Neked. Az ember addig "szenved", amíg "elege" nem lesz belőle.

Te szenvedsz? És eleged van már a szenvedésből?

Csernus kibelezne azok után, amiket itt leírtál. Téged, és nem őt. Persze, Csernus sem isten ... De kibelezne :)

2010. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem felképelni kell, hanem otthagyni. Ez a pasi nem szeret téged, pontosabban szólva NEM TÉGED szeret, hanem egy fantomot, aki nem néz szennyet a tv-ben, akit nem érdekelnek a sorozatok, aki tökéletes. Ez a nő viszont nem te vagy, és soha nem is leszel.

A szeretetbe sem a lenézés, sem a gúnyolódás nem fér bele. Ismérve viszont az elfogadás, ami nem egyenlő azzal, hogy beletörődik jobb híján, vagy megjegyzéseket tesz.

Ébresztő! Addig menekülj, amíg lehet. Ha összeköltöztök, ez ezerszer rosszabb lesz.

2010. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
ne tűrj! ez a te életed. én is a horrort szeretem (férfi létemre) de nem várom el a páromtól hogy ő is ezt nézze, viszont nem szólok bele ha hozé-armandót nézi... :)
2010. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem fog tetszeni, amit írok, előre szólok... Nagyon felfigyeltem erre a mondatodra:


"Szerinte ő ezzel nem bánt meg engem, csak viccel."


Fenéket viccel!!! Tudod, hogy ez mi? Most olvastam egy könyvet, Patricia Evans: Szavakkal verve. A szóbeli bántalmazásról szól. Amikor a párod leszólja a hobbidat, akár viccnek álcázva, az SZÓBELI BÁNTALMAZÁS!


Tudom, hogy rohadt könnyű mondani, de lépj ki ebből a romboló kapcsolatból, amíg nem késő. Különben a nullából, a mínuszból!!! kell majd újjáépítened az önbizalmad.


Semmi gond nincs azzal, hogy Jóbarátokat nézel. Azt nézd meg inkább, hogy a kedves párod mit tud felmutatni, és te mit tudsz felmutatni. Na?

2010. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Hát ha lenéz, akkor miért a barátod? Vagyis miért vagy te az ő barátja? Keress más barátot!
2010. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
"Örülj neki. Ha egy fokkal jobb lennék, szóba sem állnék veled.";)
2010. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!