Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le a barátom mindenért?

Miért néz le a barátom mindenért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, külön élünk, de néha úgy meg tud bántani a gúnyos stílusával. Ha szeretek egy sorozatot, akkor lenéz, hogy jaj, az milyen gáz, meg hogy egyáltalán nézek tv-t. Sokat dolgozom, sok problémám van, legalább az az örömöm megvan, hogy ilyen sablonos sorozatokat nézek, meg szórakoztató "szennyet" a tv-ben. Tudom, persze, nem valami nagy értelmes filmek mennek mostanában a csatornákon, de engem ez egy fárasztó nap után kikapcsol. Felhív 11-kor, hogy mit csinálok, épp akkor raktam be a Jóbarátok egyik évadját, néztem az epizódokat dvd-n, erre elkezdi, hogy "Jézusom, olyan kis buta vagy, hogy ilyen szart nézel". Annak ellenére, hogy operatőrnek készülök és a művészfilmeket preferálom, szeretek néha vígjátékot nézni vagy ha épp kedvem támad, az ágyban feküdve valami romantikus, "csöpögős" dolgot. Ezt folyton eljátssza, úgy meg tud bántani, ha szóvá teszem, akkor meg ő akad ki, hogy most ilyenért megsértődni. Én sem szólom le, hogy ő pl. ilyen gettós rappet hallgat,amiben végig trágárkodnak. Ha ő azt szereti, akkor oké. De ő meg úgy kigúnyol néha, hogy legszívesebben felképelném. Hogy vághatnék vissza, hogy észre vegye magát?

23/L


2010. aug. 28. 17:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajj :( Hát szerintem simán jobbnak hiszi magát nálad. Ez előfordul, nem egy és nem két párkapcsolatban. Látta már rajtad, hogy szomorú vagy emiatt?
2010. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
De mitől lenne jobb nálam? Egész nap elvan, nem dolgozik, nem tanul, semmit nem rakott még le az asztalra, én is csesztethetném azért, hogy még mindig olyan, mint egy kamasz, de nem teszem. Néha úgy megbánt, aztán ő van kiakadva. Egyszer nagyon kedves, egyszer meg átvált hülye bunkóba.
2010. aug. 28. 17:45
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Önbizalom-problémák. Hátha idővel azt hiszed majd, hogy nála jobbat úgysem kaphatnál.
2010. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ne nézzek tv-t, mert az ciki, hát még jó, hogy a filmiparhoz köt a szakom. Ne menjek forgalmas helyre, mert ő utálja a tömeget, akkor én se menjek. Ne egyek néha gyorskaját, mert az egy szenny és azt csak a tré emberek esznek.
2010. aug. 28. 17:49
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Kisebbségi komplexusos.

Vagy simán csak hímsovi.

Ez a kettő lehet szerintem, ha egy férfi leszólja a barátnőjét.

Ha az előbbi, akkor próbálj meg vele beszélgetni, hogy miért lehet.

Ha az utóbbi, én nem maradnék vele együtt.

2010. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Te ahogy írod ez egyre durvább. Nem csinál semmit, de amit te csinálsz azt kritizálja. Hány éves ő, hogy se suli se meló?
2010. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
A barátod nagyképű,egoista,és irányítani akar Téged.Magyarán nem szeret Téged igazán,magát sokkal inkább.Szerintem ezzel mindent leírtam...
2010. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Én se maradnék vele együtt...
2010. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mostanában nagyon megbánt és már alig kedveskedik. Komolyan mondom, boldogabb vagyok, mikor a barátaimmal vagyok vagy az egyetemi csop.társaimmal, mert olyankor legalább kikapcsolódom és senki nem cseszeget.
2010. aug. 28. 17:54
 10/37 A kérdező kommentje:
25 lesz. Dolgozott, élt a bátyjánál, de most otthon lakik és az anyjáék eltartják.
2010. aug. 28. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!