Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz le a barátom mindenért?

Miért néz le a barátom mindenért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, külön élünk, de néha úgy meg tud bántani a gúnyos stílusával. Ha szeretek egy sorozatot, akkor lenéz, hogy jaj, az milyen gáz, meg hogy egyáltalán nézek tv-t. Sokat dolgozom, sok problémám van, legalább az az örömöm megvan, hogy ilyen sablonos sorozatokat nézek, meg szórakoztató "szennyet" a tv-ben. Tudom, persze, nem valami nagy értelmes filmek mennek mostanában a csatornákon, de engem ez egy fárasztó nap után kikapcsol. Felhív 11-kor, hogy mit csinálok, épp akkor raktam be a Jóbarátok egyik évadját, néztem az epizódokat dvd-n, erre elkezdi, hogy "Jézusom, olyan kis buta vagy, hogy ilyen szart nézel". Annak ellenére, hogy operatőrnek készülök és a művészfilmeket preferálom, szeretek néha vígjátékot nézni vagy ha épp kedvem támad, az ágyban feküdve valami romantikus, "csöpögős" dolgot. Ezt folyton eljátssza, úgy meg tud bántani, ha szóvá teszem, akkor meg ő akad ki, hogy most ilyenért megsértődni. Én sem szólom le, hogy ő pl. ilyen gettós rappet hallgat,amiben végig trágárkodnak. Ha ő azt szereti, akkor oké. De ő meg úgy kigúnyol néha, hogy legszívesebben felképelném. Hogy vághatnék vissza, hogy észre vegye magát?

23/L


2010. aug. 28. 17:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, hogy az önmagukat intelligensnek tartó személyek annak hangoztatásával próbálják bizonygatni vélt szellemi felsőbbrendűségüket, hogy az ő szempontjukból nézve minősíthetetlenül szar minden, ami az átlagember számára készül.


A vicc az egészben, hogy az efféle emberkék az ilyen megnyilvánulásokkal csak azt bizonyítják, hogy noha a legfőbb vágyuk, hogy műveltnek tűnjenek mások és önmaguk (mert ugyebár az önámítás is egy érdekes dolog) szemében, valójában elég távol vannak attól.

2010. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy gáz azért mert ilyneket nézel. Ha mindig nagy horderejű, komoly mondanivalójú alakotásokkal szórakozatnád magad bele is őrülnél.:D


Amúgy tudom neked ajánlani a Szívek szállodáját, picit hasonló jellegű, mint a Jóbarátok. Vicces beszólások, családias hangulat, barátság, szerelem...

2010. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
A Szívek szállodáját már kivégeztem pár éve, minden részt láttam:DD
2010. aug. 28. 18:03
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

1.Ne hívd!

2.Ne nyalj be neki,hogy jajj így úgy drága szerelmem..stb.!

3.Ne beszélj hozzá,hagyd,hogy kérdezzen,ha érdekli valami!

4.Szóld le,amit ő hallgat!

5.Szóld le azért,mert nem szeret tömegbe járni!

Engem is folyton leszólt a pasim,és aztán én is leszóltam,majd dobtam és a barátnőmmel jót röhögtünk rajta.

Lehet,hogy gyerekes,de kit érdekel!

Dobnám a helyedbe azonnal!

Te nem ilyet érdemelsz!25 éves létére elég gáz a csávó..

2010. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
De én nem tudom, miért néz le. Igenis tájékozott vagyok a filmművészetben, rengeteg nagy klasszikust láttam, olyanokat ismerek, amikről ő még csak nem is hallott és még én vagyok a ciki. Nincs időm nagyon tv-zni, csak hétvégén, meg néha esténként. Eléggé le vagyok strapálva mostanában, semmi nem jön össze, alig van pénzem, de még így is segítenem kell az anyámon, aki szintén anyagi gondokkal küzd, munkahelyet akarok váltani, de nem megy stb, egyszóval nem vagyok a topon. Ezeket azzal palástolom, hogy tucatdolgokat csinálok, vidám zenéket hallgatok, sokat vagyok a friss levegőn, hogy ne érezzem magam lehangolva, nincs kedvem mindig filozofálgatni az élet nagy kérdésein, ahogy ő teszi.
2010. aug. 28. 18:11
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

A Jóbarátok szerintem sem igénytelen. Nekem tíz éve nincs tévém, egy sorozatot se néztem 18 éves korom óta, utoljára talán középiskolás koromban az Esmeraldát, de már azon is röhögtem. De a Jóbarátokat letöltöttem, és végignéztem az egészet. A romantikus filmeket se szeretem, mert unalmasnak tartom őket, és ugyanarról szól az összes, de nem szólom le azt, akit ez kapcsol ki. Mindenki úgy kapcsolódjon ki, ahogy az neki a legjobb, ettől nem lesz se jobb, se rosszabb ember. A barátod kisebbségi komplexusos, mert semmit nem tud felmutatni az életben, és ezt rajtad vezeti le, mert te állsz hozzá a legközelebb. Ha rosszul érzed magad a társaságában, szerintem ne maradj vele. Főleg hogy még együtt se éltek, és ennyire fiatal vagy. Kit érdekel. Majd jön a következő. Gondolom amúgy se ő a nagy szerelmed, akivel a sírig együtt akarsz maradni.


29/n

2010. aug. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Egyszeráen csak azért szól le, mert egy hímsoviniszta bunkó! Neki soha nem lesz egy nő elég okos, intelligens...pláne nem annyira, mint ő maga. Azzal próbálja a saját egóját növelni, hogy téged leugat. A hímsovik az egyik legundorítóbb "állatfajta", szerintem azonnal hagyd ott!
2010. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
A családom kivágna ha velük akarnám eltartatni magam, és én sem biztos hogy jól érezném magam ettől. Vannak tervei az életével kapcsolatban azon kívűl, hogy téged b@szogat?
2010. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, pont a Jóbarátokat nézem maratonban :D Amúgy én nagyon szeretem a komolyabb filmeket, de napközben mindig sorozatot nézek, pl. takarítás közben, mert nem kell odaülni és figyelni folyamatosan, csak úgy megy a gépen, és tudom követni úgy is, hogy nem nézem állandóan.


Amúgy nekem is volt olyan pasim, aki mindig mindent leszólt, amit én szerettem. De ő ilyen nem is tudom milyen fanatikus volt, főleg a tévéműsörok és könyvek terén, szerinte csak volt normális műsor vagy könyv, ami példát mutat és tanulni lehet belőle. Pl. egyszer orvosnál voltunk, ő elment kávéért, én meg amíg vártunk, elkezdtem olvasni valami női lapot, Glamour-t vagy valami ilyet, és amikor visszajött, ki volt akadva, hogy értelmes, művelt nő nem olvas ilyen szennyet.

Mi végülis szakítottunk, mert ez már nagyon eldurvult, ő a frizurámat is leszólta mindig, meg a ruháimat, meg a barátaimat is, a végén megmondtam neki, hogy ha ennyi minden zavarja bennem, akkor fölösleges velem járnia, keressen olyat, aki "egy szinten van vele".

2010. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Hát vannak, pl. olyan, hogy vízipipát importál külföldre illegálisan..nagy jövő.
2010. aug. 28. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!