Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak rajta bosszút?

Hogyan álljak rajta bosszút?

Figyelt kérdés

Apám " anyjáról " van szó. Röviden ennyit róla: apámnak van még 2 lánya ( felnőttek ), akiket kibeszél folyton a hátuk mögött ( meg mindenki mást akit ismer ), 2 kutyát lelövetett egy vadásszal, mert neki nem kellett egyik sem ( nem az övé volt ) stb. Egy mocskos, büdös qurva. Ez nem csak egy ilyen felbuzdulás. Ha leírnék mindent róla, az több napba telne :D szóval inkább nem. Na. Hogyan álljak rajta bosszút? ( egy ikerházban lakunk, ő a szomszédunk, 85 éves banya ) Nem olyan hű de nagyra gondolok, hanem pl csinálunk neki gyümölcsturmixot, és rakunk bele hashajtót. Ilyesmit. Ez azért nem jó, mert biztos nem inná meg ha mi adjuk neki. Mást meg nem kérhetünk meg. Ilyesmit szeretnénk, amiből nem derül ki hogy mi voltunk. :D

köszi


2010. aug. 28. 17:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A telefonos hirdetésben mégis mi a gusztustalan???


Az én telefonszámommal véletlenül jelent meg egy ilyen szövegű hirdetés, azt a sok barom perverz férfi aki belelihegett nekem nem hiányzott.


Rajtam nem állt bosszút senki, de a véletlen jó nagy kellemetlenséget szült. Egy hónapig hívogattak.

2010. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
17:39 nem a telefonos hirdetés a gusztustalan, hanem a bosszúállás. tanulj meg olvasni ;)
2010. aug. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
40%
"Bizonyos, hogy aki bosszút melenget, az maga tartja sebeit nyitva."
2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
62%

Tudod vannak olyan emberek, akik megérdemlik a bosszút, jó neked, hogy ilyen kellemes életed volt, hogy sohasem tiport meg senki.

Remélem találkozol egyszer valakivel, akin te is szívesen bosszút állnál.

Minden bizonnyal szemét vénasszonyok nem keserítették meg az életedet. Ha a kérdező nem írta volna le, hogy a vénasszony megöletett 2 kutyát én sem ajánlgatnék neki semmit.

A kutyák lelövetése állatkínzás, a vénasszonynak alapvetően nem bosszú, hanem 2 évig terjedő szabadságvesztés járna a kutyák megöletéséért. Persze ravasz a nyanya, mert vadásszal lövette ki, kikerülte a jogszabályt, de ki tudja hol lövette le, mert lakott területen az is tilos.

2010. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Az én életemben is van egy vén nyanya, aki megtiport. A nagyanyám. Rengetegszer eszembe jutott, hogy valahogy visszaadjam neki, hogy tönkretette az anyámat, engem és a nővéremet, de nem tettem semmit. Ettől vagyok ugyanis különb :)
2010. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Tarthatod magad különbnek, ez vérmérséklet kérdése.

Bizonyos emberek megérdemlik a bosszút, ha különb vagyok ha nem náluk.

Egyesek csak a "korbácsot" ismerik.

2010. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor alacsonyodj le. Az ilyen gondolkodás juttatta oda az emberiséget, ahol az most tart. Tapsold meg magad.
2010. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
62%
Most miért lenne lealacsonyodás, ha ezt csinálja? Akkor lenne lealacsonyodás, ha valami történt volna, ami úgy volt helyes, de sérti az önérzetét és ezért akarna bosszút állni. Mi is beszóltunk kiskorunkba az egyik nyanyának BOSSZÚBÓL, mert megtiltotta, hogy az utcára tegyük a lábunkat, mert szerinte az csak az övé :)
2010. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Légyszi ne veszekedjetek. Tulajdonképpen a vénqurva ( apám "anyja" ) miatt vesztetek össze, mert ha ő nem ilyen, akkor nem írom ki a kérdést.

Az első kutyás dolog kb 50 évvel ezelőtt volt. Apám kutyáját lövette le, tél volt. Apámnak meg azt mondta hogy elszökött. Persze ő meg kereshette a -20 fokos hidegben a kutyust hetekig, mire találkozott a vadásszal, aki elmondta neki, hogy az "anyja" kérte hogy lője le. A másik pedig úgy 15 - 20 évvel ezelőtt. arról nem sokat tudok. csak annyit hogy a féltesóm kutyáját ok nélkül szintén vadásszal lövette le.


Ez a riherongy szerintem megérdemli a móresre tanítást!! A hashajtót akkor nem használjuk. És ahhoz mit szóltok, ha majd hó lesz, és fagypont alá megy a hőmérséklet, akkor lelocsoljuk az ajtaját este vízzel, reggelre meg befagy :D

Úgyis hívná apám volt feleségét, aki úgyszintén ilyen rohad*ék. Köszi az ötleteket, merítek belőle :)

2010. aug. 28. 18:06
 20/22 anonim ***** válasza:

Megértelek, az én öreganyám is egy megveszekedett szemétláda volt, egyetlen jót nem tudok róla írni. Ugyanígy, együtt laktunk. Pl. rendszeresen megtette, hogy a barátnőjével kanalazták a sajátkészítésű házifagylaltot a teraszon, de nekem, aki akkor 5-6-7 éves voltam, egy falatnyit sem adott, ugyanígy, amikor anyuék dolgoztak, nyáron néhányszor ő adott ebédet. A legnagyobb lelki nyugalommal itta a málnaszörpöt az ebédhez, nekem meg lerakta a pohárnyi csapvizet. Ezek csak apróságok, az anyukámat is sokat bántotta. Annyira meggyűlöltem, hogy még egyszer sem mentem ki a sírjához a temetőbe. Hiszem, hogy a legnagyobb büntetés egy embernek, ha elfelejtkeznek róla. Hát én kitöröltem őt az emlékeimből. Persze, eszembe jut egyszer-egyszer, de csak öreganyámként tudom említeni, mert ehhez a szóhoz nem fűződnek kellemes gondolatok, a nagymama, mama neveket nem érdemli meg, akkor a családom tagja lenne.


Mindemellett én sem ajánlom, hogy bármi olyan bosszút forralj, ami a testi épségét, egészségét veszélyeztetné. Olyat megint ne, aminek a szüleid innák meg a levét (pl. egy teherautónyi fa vagy homok/föld, amit a végén nektek kellene eltakarítanotok, ő ilyen idősen nyilván nem bírná). A vibrátor jó ötlet, ártalmatlan, de jót lehet rajta derülni. Vagy írjatok neki szerelmes leveleket egy 92 éves hódoló nevében, aki egyelőre szeretné megőrizni az inkognitóját, de apránként elárulja, hogy 2 kutyája és 8 macskája van, nagy háza kerttel, ami mind dolgos-gondos női kézért kiált :), ő maga 152 cm magas és 117 kg, stb. Postára sem kell adni, elég, ha az idős "úr" séta közben bedobja a postaládájába (óvatosan becsempészitek). Heti 1-2 ilyen levél és a kedves mama garantáltan gondterhelten fog forgolódni éjszakánként :)

2010. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!