Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A titok. Hiszel benne?

A titok. Hiszel benne?

Figyelt kérdés

Bocsi a kategóriáért, de nem tudtam hova írhatnám...

Megnéztem a filmet, hittem benne, de ugyanugy a csapások értek... A jót próbáltam bevonzani, eszembe se jutott h velem rossz történhet, mégis sorra történik minden ami rosszul érint.. Ha kedvesen szóltam az emberekhez, csak flegmaságot kaptam, olyannyira h meglepődtem h az emberek lehetnek ennyire bunkók. Hittem a páromban/páromnak, mégis megcsalt. Bíztam az egészségembe, mégis beteg lettem. Próbáltam boldog lenni, hittem mindenbe, mégis akadt mindig valami amiért nem lehettem boldog...

Ti ebbe hisztek?


2010. aug. 28. 00:21
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ne ilyen hülyeségekben higyj, mert látod csak csalódsz benne, hogy neked nem működik. Az emberek meg már csak ilyen szemetek...
2010. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg igenis lehet hinni benne!Csak képzelj egy reggelt:felkelsz,mosolyogsz,öltözés közben zenére táncolsz,kicsinosítod magad...Vagy felébredsz,de vissza fekszel még 5 perce,morog hogy már megint suli-munka,csapzottan elindulsz...Nem tudom érthető-e mit akarok mondani.Lehet nem lesz mindenki kedves veled,de ha már te is morcos vagy-tuti hogy nem mosolyognak rád!!!

A pasis dolog...Ez nem az a kategória.Az,hogy pozitívan gondolkozol egy dolog.Azért a cselekedettek is fontosak.Ez csak egy jó alap.

Amúgy ilyen könyvben olvastam,hogy ha arra gondolsz,hogy pl lesz helyed pont a munkahelyed előtt,akkor valószínűbb (nem biztos),hogy lesz.

Nem szerencsés mindennek úgy neki állni,hogy jaj,biztos nem sikerül...

Én hiszek benne.Érzem is,hogy nekem beválik.Nem vagyok mindig jó kedvű (ember vagyok) és nincs mindig mindenben szerencsém,de a közérzetem jobb,többet mosolygok,boldogabb vagyok összességében,mint a mindig negatív hugom.

2010. aug. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, nem régóta alkalmazom, de apró dolgokba már sikerülni szokott. Ilyenekre gondolok, hogy nem volt pénzem, elképzeltem, hogy gazdagabb vagyok, és még aznap délután pénzhez jutottam... Ok, lehet, hogy azt mondod véletlen, de velem ez már sokszor előfordult, és kezdem a titoknak tulajdonítani. Vagy írok egy vizsgát az egyetemen, és elképzelem hanyast szeretnék rá kapni, és úgy lesz. Vagy elmegyek bevásárolni, elképzelem, hogy gyorsan végzek és nincsen sor a pénztárnál, és tényleg....:)

Vannak dolgok amikben nem tudom alkalmazni, de úgy vagyok vele, hogy csak gyakorlás kérdése minden, és ilyenkor a kis-apró dolgokra gondolok amik sikerültek! Párkapcsolat terén pl. nem tudtam jól alkalmazni még, bár már volt olyan, hogy a volt partneremet sikerült ezzel bevonzani....(komolyan, elképzeltem, hogy visszajön, és másnap-tényleg csak véletlen lenne? mert előtte már hónapok óta nem beszéltünk.- egyszerűen megjelent, és újrakeztük....igaz csak nagyon rövidideig tartott...A másik, hogy egészség területén se tudtam jól alkalmazni, ha beteg vagyok, hiába képzelem el, hogy jól vagyok, nehezen gyógyulok meg...

De mindenki aki ezt műveli azt mondja rengeteg hit meg gyakorlás kérdése az egész, szóval nem szabad feladni, és ez nem úgy megy mint a karika csapás. Én neked azt ajánlom, hogy elöször te is kis dolgokat képzelj magad elé, azokat próbáld elérni.

A másik, hogyha nem tartod a titkot eléggé megalapozottnak, akkor melegen ajánlom neked az agykontrolos könyveket, mert kb. ugyanaz a kettő, csak az agykontroll sokkal tudományosabban van leirva, tehát megalapozza a titkot is...

2010. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiszek benne és működik is! :)
2010. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
örülök h legalább nektek működik... nálam inkább az van hha rákoncentrálok vmire vagy várok vmit, inkább az ellenkezője történik meg... aminek meg nem tulajdonítok jelentőséget az következik be, gondolok itt spontán dolgokra.
2010. aug. 28. 12:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nem lehet, hogy pont ott van a baj, hogy túlzottan is rágörcsölsz az egészre, és emiatt nem sikerülnek a dolgok? Kivánsz valamit, elképzeled, hogy úgy lesz, és előre átéled az örömöt....de nem kell folyamatosan arra gondoloni, hogy ezt akarod....

Írtad, hogy a spontán dolgok pont úgy történtek ahogy szeretted volna, de azoknak nem is tulajdonítottál hatalmas jelentőséget. Gondolom azért mielőtt ezekbe belevágtál volna, volt egy elképzelésed, hogy mit akartál...

Szerintem ezeket kéne valahogy összehangolnod, és akkor menne!

2010. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!