Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne "igazságszérum",...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Ha lenne "igazságszérum", bevennéd-e ha a párod kérne rá? Vagyis lehet-e olyan titok, ami jobb, ha titok marad örökre?

Figyelt kérdés

A igazság tönkretehet-e egy jó kapcsolatot?

Te kérnéd-e a párodat ilyenre?

Igazságszérum alatt értek pl. olyan tablettát, vagy oldatot amitől egy időre nem tudsz hazudni, csak a legjobb tudásod szerinti igazat mondani minden kérdésre.


2010. szept. 26. 13:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem venném be és a páromat sem kérném ilyesmire. Megbízom benne annyira, hogy minden fontos dolgot elmond.
2010. szept. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Van ugyan olyan, amit nem tud a párom, de nem ezért, mert nem tudhatja, hanem mert nem tartozik rá (pl. ismerös elmondott dolgokat a saját életéböl, meg hasonlók). Tehát nem félnék, attó, hogy mit mindhatok, csak nem érezném tisztességesnek a másokkal szemben.


Ha ragaszkodna egy ilyen teszthez, akkor ezzel a kapcsolatunkat befejezettnek tekinteném, mert ezzel azt mutatná, hogy nem bizik bennem, és szerintem egy tartós kapcsolat alapja a bizalom.

Éppen ezért nem kérném én sem soha öt ilyenre.

2010. szept. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én simán bevállalnám"


És ha vissza lehetne menni a múltban az exemnek is beadnám...egy szemét volt és össze vissza hazudott... szerintem borítaná a bilit rendesen...


Tényleg, amúgy lehet ilyet valahol kapni?

2010. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A Nátrium pentotál nevű vegyületnek van ilyen hatása, hátránya viszont az, hogy egy óra múlva kb meg is öl az anyag (csak ezt a tényt nem népszerűsítik az amerikai filmek) úgyhogy nem!!


Egyébként sincs semmi titkom előtte közel 10 év után!

2010. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Én nem kérném ilyenre a páromat, ha pedig ő kérne engem ilyenre, akkor sem tenném meg(meg nincs is párom amúgy).


13:55: Nem létezik ilyen; a nátrium-pentotál egy tudatmódosító szer, aminek néha ilyesmi hatása van tudtommal.

2010. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvből nem venném be. Egy kapcsolat alapja a bizalom, innentől meg tisztán látszik, hogy nem bízik meg bennem... akkor meg miről beszélünk? Ha vmivel szemben vannak kételyei, vagy kíváncsi vmire, akkor kérdezze meg tőlem személyesen. És sztem igenis jó, ha egy kapcsolatban vannak kimondatlan dolgok, titkok-vannak olyan dolgok, amikről az ember nem szívesen beszélne (és nem megcsalós stb. dolgokra gondolok most).
2010. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Tyű... Ez kemény lenne. Pedig elég korrekt fazon vagyok.:)
2010. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sosem kérném ilyesmire a párom. Viszont abban biztos vagyok, hogy ő nem így állna a dologhoz.
2010. szept. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem venném be.Semmiképp.
2010. szept. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nem venném be, és nem adnék a férjemnek sem ilyet. semmi szükség rá.

amúgy igen...az igazság, tönkretehet egy jó kapcsolatot is...

2010. szept. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!