Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még ezt folytatni?

Érdemes még ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal és 6hónapos fiammal élek együtt, jelenleg a párom szüleinél élünk. Nem egy légtérbe de abba az udvarba...

Egy hete összevesztem nagyon durván az apósommal, pár napra hazajöttem kisfiammal a szüleimhez hogy összeszedjem magam.

Megkértem páromat, hogy költözzünk onnét el mert nem érzem jól ott magam, az apósom házába meg ezek után ott velük.

Hát ma mondta a párom, hogy Ő nem fog fizetni albérletet ha ott ingyen van a ház, de mondtam hogy én nem szeretnék ott maradni ezek után.

A lényeg, hogy megmondtam hogy akkor hazaköltözöm végleg, Ő belement

Tehát képes ezért elhagyni engem és a kisfiát, mert Ő biztos nem költözik

Szerintetek????? Érdemes küzdenem? Vagy engedjem el azt az embert aki semmit nem tesz értünk?


2021. júl. 21. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
26%
Inkább békülj ki az apósoddal
2021. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%
Eddig se kellett volna! Rosszul választottál, alkalmatlan embert választottál a gyerekednek apául. Nem szeret. Egyáltalán mi van rajta szeretnivaló? Ja, semmi.
2021. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
29%

"Vagy engedjem el azt az embert aki semmit nem tesz értünk?"

A semmi alatt azt érted, hogy nem ért egyet veled? Lehet a párod csak jobban jár nélküled. Már nem azért, de egy kapcsolatot ne intézz el ennyivel. Nyilván te tudod, hogy milyen ember a párod, de mi nem tudjuk,plusz azt sem hogy min vesztél össze apósoddal. Lehet apósodnak van igaza... Ne a gyakorin kapott válaszok alapján dönts már légyszi. Beszéld meg velük - az apósoddal és a pároddal. Ha pedig nem megy, akkor nem vagy elég érett még és lehet veled van a probléma. Plusz akkor előtted áll egy csomó jogi ügyintézés a láthatóság miatt stb. (nagyszülőknek is van joguk a gyerekhez). Szerintem egyszerűbb megbeszélni és kompromisszumot kötni.

2021. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Költözz a szüleidhez (ha megteheted). Amúgy a "párod" albérletet nem fog fizetni, de gyerektartást annál inkább. Szóval erről ne feledkezz meg, hogy ez jár.
2021. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon csendben van a kérdezõ.Szerintem elhallgat valamit.
2021. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Probléma ott kezdődött hogy apósom nagyon sok mindenbe beleszól.

És alkoholista, sajnos nem tetszik neki ha valami nem úgy történik ahogy Ő azt elképzelte

Finoman szólva elküldött hulla részegen a p***ba

2021. júl. 21. 16:39
 17/20 anonim ***** válasza:
85%
Na így már egyből másabb az egész. Akkor szépen beszéld meg pároddal, hogy nem akarsz alkoholista mellett élni és hogy a gyerekedet félted tőle. Ha ez nem érdekli, akkor szüleidtől kérj segítséget és hajrá a bíróságra. Az ilyen ember (alkesz) nem fog változni és nem lehet mellette élni sem.
2021. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
98%

Figyelj, bocs, hogy ezt mondom, de egy s.ggfejhez mentél hozzá. Ennek jövője nagyon kis eséllyel van. 1. Hagyja, hogy az apja szidja a párját, a gyermeke anyját. Undorító. 2. Hagyja, hogy a hathónapos gyereke egy alkoholistával éljen együtt. 3. Hagyja, hogy a párja egy alkoholistával éljen együtt.


Nem szeret sem téged, sem a gyereketeket.

2021. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem igazan
2021. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam azt, hogy ha csak egy veszekedopés volt, akkor gondold meg a költözést. De ezek szerint sok volt, csak ezt érzed a legnagyobbnak.

A saját tapasztalatomat írom le neked, hátha sikerül döntened.

Apósom is alkoholista volt. Nekem mindig mondta az áldást. Persze, csak ha a férjem nem volt otthon. Mikor panaszkodtam neki, mindig megkaptam, hogy csak túlreagálom,meg hisztizek. Erre apósom hogy bevágódjon, kínálta piával. A férjem is alkoholista lett. 2 picivel váltam el tőle.

Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a férhed is beleeshet ebbe a csapdába. Ja és persze miattam ivott, mert én egy sárkány voltam.

2021. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!