Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális, folytatni érdemes?

Ez normális, folytatni érdemes?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve együtt vagyunk.Az első 1.2 év jó volt szeretetben teljes sokat voltunk együtt stb,most azonban már úgy érzem nem foglalkozik velem ő erre azt mondja hogy fáradt mert az új munkahelyén hajnali 1kor kezd ésreggel 8 fele otthon van dee oke aláírom fáradt érthető de én is dolgozom jó esetben este 7ig vagy délután 2 ig amikor viszont itthon vagyunk semmi érdeklődést nem mutat felém abszolut.Megkérdezi milyen napom voltan aztán kész.Sokat vagyok egyedül magányos vagyok és ez nem normális egy kapcsolatban .
2020. ápr. 2. 17:46
 1/3 grafno ***** válasza:
53%
Kihült az érdeklődése irántad. Megunt. Szerintem előbb utóbb mindig ez lesz.
2020. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik kapcsolat sem működik magától hosszútávon. Energiát kell beleraknia mindkét félnek, hogy megmaradjon a kezdeti érdeklődés, kötődés, intimitás. Tudatosan kell figyelni arra, hogy beszélgessetek, romantikázzatok, érdeklődjetek egymás dolgai iránt. Ha ezek kikopnak, akkor nehéz lesz együtt folytatni.
2020. ápr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fáradtság tud valakinél olyat eredményezni, hogy teljesen megváltozik. Ha annyira fáradt, olyan szinten kimerült... Bioritmus megváltozását sokan nem bírják, rettenetes lehet.
2020. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!