Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes még ezt folytatni?

Érdemes még ezt folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal és 6hónapos fiammal élek együtt, jelenleg a párom szüleinél élünk. Nem egy légtérbe de abba az udvarba...

Egy hete összevesztem nagyon durván az apósommal, pár napra hazajöttem kisfiammal a szüleimhez hogy összeszedjem magam.

Megkértem páromat, hogy költözzünk onnét el mert nem érzem jól ott magam, az apósom házába meg ezek után ott velük.

Hát ma mondta a párom, hogy Ő nem fog fizetni albérletet ha ott ingyen van a ház, de mondtam hogy én nem szeretnék ott maradni ezek után.

A lényeg, hogy megmondtam hogy akkor hazaköltözöm végleg, Ő belement

Tehát képes ezért elhagyni engem és a kisfiát, mert Ő biztos nem költözik

Szerintetek????? Érdemes küzdenem? Vagy engedjem el azt az embert aki semmit nem tesz értünk?


2021. júl. 21. 14:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd a francba...ha ennyit értek neki, hát hajrá.
2021. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el
2021. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%
Engedd el. Neki anyuci meg apuci kell ,nem nőtt még fel.
2021. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%

Gondolom a te anyagi bevételedből éltek, te keresnéd meg a pénzt az új albérletre és a megélhetésre.

Örülj neki, hogy van hol laknotok.

Esetleg költözzetek a te szüleidhez... ott se kell fizetnetek.

2021. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Közösen fizetünk mindent, ezt is közösen fizetnénk!!!
2021. júl. 21. 14:46
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Tehát ha egy nő nem érzi jól magát valahol ,kutya kötelesége ott lenni mert az apa dolgozik ,a nő meg a gyerekkel van otthon. Tőlem a férjem is otthon lehetne gyeden /gyesen. Ha azon múlik hogy én nem érzem jól magam anyóséknál ,mert kikészítenek és elkellene mennem dolgotni,mert a férjem leazarja az érzéseim és az sem érdekli hogy a gyerekkel mi lesz később. De utána ne dumáljon nekem hogy milyen anya vagyok... ha erre nem képes a férj hogy a feleségnek társa legyen abba azarni bele.
2021. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Nem lehet hogy te reagálod túl?Min vesztetek össze párod apjával?(Mert ugye ahhoz hogy apósod legyen elöbb pároddal össze kell házasodnotok)
2021. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%

7-jaj , ne szőrözz már....

Kérdező, hagyd a fenébe, mert a pasi csak rosszabb lesz

2021. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Azért legyük tárgyilagosak: ha te mégy el, akkor nem ő hagy el téged ! A közös élet folytatásával kapcsolatos elképzeléseket, álláspontokat már a gyerekcsinálás előtti időszakban kellett volna tisztázni és akkor talán másképp alakulnak a dolgok. Egy összekuszált, összezagyvált helyzetet utólag nem lehet felhőtlen boldogsággá alakítani.
2021. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem minden naposak a veszekedések, azért én a helyedben meggondolnám, hogy szét menjen-e a család. Lehet a párod szerint túl reagálod, és úgy van vele, hogy majd lehiggadsz. Ha nem akkora dolgon vesztetek össze, akár lehetséges is ez. Én a helyedben inkább leülnék apóssal, megbeszélném vele a problémát, és azután döntenék. Egy nagyobb vita miatt nem jó egyből menekülni. Most ezentúl bárki rosszat szól, te egyből futsz a szüleidhez? Állj ki magadért, és a családodért. Emiatt ne foszd meg a gyereket az apjától.
2021. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!