Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köldök piercing végett bántás?

Köldök piercing végett bántás?

Figyelt kérdés
Lányom 18 eves elmúlt és a saját pénzéből csináltatott magának köldök piercinget. Élettársam iszonyúan kiakadt elhordta mindennek! Mindenfele Q..nak Mert miért nem beszéltük meg elotte h mit tervez. Lányom azt mondta azért nem szolt mert ismeri úgysem engedte volna meg! Annyira megbántotta a lányomat h nem is hajlandó vele lakni tovább. Én 2 tűz között állok, ti kinek adnátok igazat?
2021. júl. 21. 09:35
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Az indok valóban röhejes. Anyám férje is mindig ennyire logikusan érvelt hogy én meg a nővérem miért vagyunk szar alakok, és éhen fogunk dögleni nélküle.
2021. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Velem 9 évesen azért közölték, hogy egy semmirekellő CBA-s eladó lesz belőlem, mert a környezetismeret témazárómra 4-est kaptam... Szóval sokszor ezek a jóslatok nem valós jövőt írnak le.
2021. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

32.az gáz hogy a cbás eladókat lesemmirekellőzik..

én is voltam eladó cbaban, egyáltalán nem éreztem magam semmirekellőnek.

az eladó is szakma, munka sőt ha nem lennének eladók akkor hogy vásárolnánk? :D gáz hogy egyesek lenéznek munkákat csak mert ők jobbat dolgoznak...

2021. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
33! Az én szüleim is hasonló dolgokkal “buzdítottak”, amikor még gyerek voltam. Nálunk az volt a sláger, hogy “takarítónőkre is szükség van”. Nagyon károsak az ilyen beszólások, azon túl, hogy teljesen lenézik az ilyen szakmákat, még az is benne van, hogy ha a gyerek nem lesz sikeres, akkor csak “selejt, alja” munkára való. Nem is tartom a kapcsolatot a szüleimmel.
2021. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!