Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köldök piercing végett bántás?

Köldök piercing végett bántás?

Figyelt kérdés
Lányom 18 eves elmúlt és a saját pénzéből csináltatott magának köldök piercinget. Élettársam iszonyúan kiakadt elhordta mindennek! Mindenfele Q..nak Mert miért nem beszéltük meg elotte h mit tervez. Lányom azt mondta azért nem szolt mert ismeri úgysem engedte volna meg! Annyira megbántotta a lányomat h nem is hajlandó vele lakni tovább. Én 2 tűz között állok, ti kinek adnátok igazat?
2021. júl. 21. 09:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

A lányodnak.

18 éves, azt csinal amit akar...

A párodnak köze nincs hozzá.... milyen alapon szol bele?!

Na ha az én párom leqvázná a gyerekem, en tuti ki is adnám az útját....


Én 16évesen csináltattam, az ég világon senki nem szolt érte. Megkérdeztem anyát, beleegyezett. Nevelőapámnak meg nem volt beleszólása.

2021. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
6%
kamu..
2021. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Neked komolyan kérdés, hogy egy tahónak adj igazat, csak mert beteszi?


Ha az én gyerekemet k...ta volna le, az biztos, hogy ott vágom ki.

2021. júl. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Élettársad apja a lányodnak?

Ha nem, semmi köze hozzá.

2021. júl. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
93%

Ha szétlyuggatva ment volna haza ahhoz sem lenne köze.


(nekem 8. után lett köldökpiercingem, apukám vitt el, mert megunta, hogy folyton ezt kérem, úgy volt vele, hogy az én testem)


Ezt a fszit meg "megnevelném"

2021. júl. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Te elvileg anya vagy, nem?

ÉS szó nélkül hagyod hogy a párod lequrvzza a lányod és még ő bántsa egy ilyen semmiség miatt? Sőt el is kergette a lányod?

ÉS ezek után mi az hogy 2 tűz között állsz anya létedre kinek adnál igazat?

A férjednek aki szó szerint kurv.ázza a lányodat és bántja sőt elkergette vagy a kedves férjednek aki ilyesmire vetemedett...

Ha normális szülő vagy akkor a lányod mellett állnál, nem is értem mi indokod lenne a férjed pártját fogni aki lek.rvázza a saját lányod, ezzel azt bizonyítod hogy te is lek.rváznád nem szó szoros értelemben...

Egy sima köldökpiercingből ne csináljatok ekkora ügyet, az ő teste sőt 18 elvileg felnőtt és az ő pénze, így nem értem a kiakadást...

2021. júl. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, nem is értem. Akármelyik testrészébe tetethetett volna, ha akarja, kivarratja magát fültől kislábujjig, semmi köze hozzá. Ha a gyerekemre ilyet mondana akivel együtt élek, kihajítanám a 'csába. Milyen középkorból ittragadt phaszt szedtél össze, te jó ég
2021. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kamu de lehet sajnos valós de sok szempont miatt is ferdül a sztori...

1.a lány aki csinált magának köldök ékszert (így írom mert a másik nekem hosszú :D) 18 éves azaz már nem függ a szülők döntésétől.

2.Saját pénzéből vette, azaz nem a szülők baja lenne ez

3.apja konkrétan lek.rvázta a saját lányát amit szerintem nem sok apa tenne meg és még ő akad ki hogy nem szólt neki de nem is értem minek szólt volna úgy jobb lenne vagy mi?

4.Az "anya" elvileg most valamiért döntésképtelen és nem tudja kinek a pártját fogja mikor itt egy épeszű nem anya is pontosan tudja mi lenne a helyes..

5.Az anyja konkrétan nem közölte de erre utal, hogy lehet hogy a párját pártolna aki mindennek elnevezte a saját lányát sőt elkergette otthonról és még ezek után is a férjnek adna igazat mire fel? mit nyerne vele--

6.Ez az egész csak egy köldök ékszer miatt törént, mellesleg a lány rendelkezik a testével, 18 és ekkora patáliát csinál a család úgy hogy a a saját pénzét költötte rá.

7.18 évesen ne kellljen már mindenről beszámolni mit tesz és csinál sőt értelmetlen...

Nekem nagyon kamugyanús, sőt a kérdező se reagál mint a szokásos kitalált sztoriknál bár lehet igaz de nekem nem áll össze a kép!

Egy anya hogy pártolhat olyan férjt aki konkrétan lekurv.zza a saját lányát egy ilyen semmiség miatt és elkergeti...O_O

eszem megáll

2021. júl. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi vele a gond? Nem a középkorban vagyunk, nem mellesleg nem si feltünö helyen van.
2021. júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
11.Szerintem az apa azt hitte hogy a kislánya mindig is "szűz" marad olyan értelemben hogy még a köldök ékszer és a tetkó is beletartozik hiába már 18..
2021. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!