Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köldök piercing végett bántás?

Köldök piercing végett bántás?

Figyelt kérdés
Lányom 18 eves elmúlt és a saját pénzéből csináltatott magának köldök piercinget. Élettársam iszonyúan kiakadt elhordta mindennek! Mindenfele Q..nak Mert miért nem beszéltük meg elotte h mit tervez. Lányom azt mondta azért nem szolt mert ismeri úgysem engedte volna meg! Annyira megbántotta a lányomat h nem is hajlandó vele lakni tovább. Én 2 tűz között állok, ti kinek adnátok igazat?
2021. júl. 21. 09:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Az élettársra rá férne egy kis felvilágosítás, hogy mit is jelent a q...
2021. júl. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha az én férjem csinálta volna ezt és lekurv.zza a lányomat olyat kapott volna hogy ki se látna a lila duzzanattól a szeme körül és te még a pártját fognád?...te is egy ilyen "minta szülő" lehetsz az tény...
2021. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos !! Kiakadt a gyerekre, iszonyatosan! Hogy hajléktalan lesz...stb
2021. júl. 21. 10:39
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
és az élettársadnak mi köze hozzá hogy mit csinál egy felnőtt ember-aki nem is az ő gyereke? Mit is keres ott a faszi még nálad azután hogy kurvázza a gyereked?
2021. júl. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szemmel tartanám a faszit, mert nem normális mennyire a tulajdonának kezeli a lányt...
2021. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Milyen anya vagy, hogy nem a gyereked mellé állsz...??


Nem bűncselekményt követett el, hanem 18 évesen, nagykorúan hozott egy döntést...

2021. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
98%

Én is csináltattam anno köldökpiercinget és láss csodát, lediplomáztam pénzügyi szakon.


Se krva nem lettem, sem csöves.


Viszont ha az aktuális pasikám leqrvázná bármelyik családtagomat úgy vágnám pofán, hogy 360°-ban pörögne a feje. Nyilván mindenkinek más a tűréshatára, de normális családban ez nem szokás.


Az élettársadnak meg semmi köze a lányodhoz, pláne hogy nagykorú. Neked meg gratulálok, remekül választottál.

2021. júl. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

A lányodnak adnék igazat. Az élettársad egy bunkó mert leqrvázta a lányodat olyanért amihez semmi köze.

Javaslom, hogy a 20 centis húsdarab je legyen fontosabb, mint a gyereked.


"Aki a gyerekemet bántja az engem bánt."

2021. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
10x10 pont a #20-nak!
2021. júl. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%

A kamut kiabálóktól kérdezném, hogy ezen mi annyira hihetetlen?:D

Olyan unalmas már, hogy ti ezt mindenhová odaböfögitek, jelentgettek, mint valami AVH-s besúgók... Komolyan, mindenhol megjelentek, ahol éppen nem a paprikás krumpli receptjét kérdezik. Oké, hogy nektek ingerszegény az életetek, de na...

2021. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!