Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan várja el a párom,...

Jogosan várja el a párom, akivel 7 éve élünk együtt az anyjánál, hogy beleadjak a ház felújításába ( tető, illetve ablakcsere)?

Figyelt kérdés

Mondjuk én beleadni is csak kölcsönnel tudok, de akkor sem tartom fair-nek hogy más házán értéknövelő felújításokba kezdjek.


25/N


2021. júl. 19. 18:00
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
29%
Most komolyan dicsőség hogy más nyakán élve fizeti az ember a saját kiadásait? Azt hittem ez alap...
2021. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
94%
A párod nem akar. És te? Te itt nem vagy senki? Most menekülj 25 évesen, amíg még nem öregszel ki a kapcsolattalálási és gyerekvállalási korból. Ide gyereket tilos! Te itt nem vagy senki. Téged itt nem szeretnek. Te mért szeretsz (?) olyat, aki téged nem?! Menekülj! Jól ebből a kapcsolatból nem jössz ki!
2021. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
87%

Ez a pasi valamiben nagyon jó, ha vele vagy még, Kérdező.


A helyedben keresnék egy FÉRFIt, aki nem a mama szoknyája mellett akar Téged hitelbe verni, hogy nekik legyen új tető, meg amit kitalálnak.


Havonta fizeted a rezsit, ez teljesen korrekt szerintem, viszont közben elmennek melletted az évek és nem élsz. Nem akarom elhinni, hogy boldog vagy így.


Szóval én megmondanàm a pasinak, hogy vagy különköltöztök és meg próbáltok egy manamentes, egészségesebb kapcsolatot fenntartani vagy lelépsz. Hitelről pedig szó sem lehet, a saját házatokra max.

2021. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
84%

7 éve más házába ölöd a pénzed? És még a nők a kihasználósak.

25 éves vagy. Éppen időben, hogy normális partnert keres. 7 év alatt meg lett volna az önerőd saját ingatlanra, és nem másnak fizetsz.

2021. júl. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
83%
vedd fel a hitelt, utána kiraknak, hajléktalan leszel.
2021. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy már fizess a párod ANYJÁNAK az ingatlanába.
2021. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
32%
Kölcsönnel tényleg nem kéne, de azért a másik oldalról meg 7 éve ott laksz, szerintem azért simán emberi illem is van, hogy ha már te is ott élsz, hogy segítesz ebben, független attól, hogy kié a ház.
2021. júl. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
47%
36os akkor 7 évet a nyakán se kell élnie nem gondolod?Az ingyen szoba megfelelt a kérdezőnek de pénzt beleadni nem akar. Hát akkor bizony ott se kell lakni, mehetne albérletbe.
2021. júl. 20. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
55%

Mennyire komoly a kapcsolat? Van testvére a párodnak? Lehet azt is hogy adsz bele, és írtok egy papírt az összegről,hogy szakításkor az visszafizetésre kerül neked. Ez csak egy javaslat volt.

Hasonló helyzetben vagyok, de mi kifizettük a testvért,hogy már a férjem legyen a kizárólagos örökös, így mi bátran újítunk a házon.

2021. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
80%

37 A kérdező ott lakik valóban, így illemből annyit kell tennie, hogy segít a munkálatokban. Pakolás, takarítás, akármi. De semmiesetre sem kell milliós kölcsönbe vernie magát "illemből". És itt ezen megy a nyekergés, hogy fizessen.


38 Nem, nem kell ott élnie, de meghívták. Legalábbis nem hiszem, hogy 18 évesen hívatlanul jelent meg két bőrönddel az ajtajuk előtt, hogy akkor mostantól ő itt lakik. Nem albérletbe ment, hanem a párjához lakni. De albérletben sincs olyan, hogy jön a tulaj, hogy "jajj tervezek egy több milliós felújítást a házon, te meg már olyan régen itt laksz, adjál bele te is". Hát minden normális ember körbe röhögné.

2021. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!