Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan várja el a párom,...

Jogosan várja el a párom, akivel 7 éve élünk együtt az anyjánál, hogy beleadjak a ház felújításába ( tető, illetve ablakcsere)?

Figyelt kérdés

Mondjuk én beleadni is csak kölcsönnel tudok, de akkor sem tartom fair-nek hogy más házán értéknövelő felújításokba kezdjek.


25/N


2021. júl. 19. 18:00
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
85%
20 mert te odaköltözöl a párod családjához, és lakbért fizetsz? Hagyjuk már.
2021. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 🙂 Mindig fizettem havonta a rezsibe, kajába, ezeken felül sokszor volt hogy elmentem bevásárolni és én álltam a kajákat amiket akkor megvettem.

Természetesen amik elromlottak, ez idő alatt, 1* volt már porszívó csere, mosógépcsere, mikrócsere. Ezeket mind közösen fizettük.


De azért egy tető más!!!

2021. júl. 19. 18:48
 23/43 anonim ***** válasza:
90%
7 éve az "anyósnál" élni tarthatatlan bűn önmagad ellen! Mért nem költöztök külön?!
2021. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
A párom nem akar. Ő találta ki azt is hogy költözzek hozzá és az anyjához. De akkor még 18 évesen seki nem vilagosított fel (anyámék sem nagyon foglalkoztak ezzel), hogy hosszabb távon majd milyen anyagi gondok is feljönnek majd az anyóssal való együttéléssel. Meg hogy ezzel kiszolgáltatom magam. És azért nincs spórolt pénzem (20 éves korom óta dolgozom) mert mindig kellett valamire a pénz a házzal kapcsolatban)
2021. júl. 19. 18:53
 25/43 anonim ***** válasza:
91%
A párod tipik anya pici fia...
2021. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
9%

öszönöm mindenkinek a válaszokat! 🙂 Mindig fizettem havonta a rezsibe, kajába, ezeken felül sokszor volt hogy elmentem bevásárolni és én álltam a kajákat amiket akkor megvettem.


Hát még szép..de másba nem fizettél gondolom, csak odacuccoltál.


21es és senki nyakára nem költözöm. ilyen egyszerű. ha meg mégis, természetesen fizetek az ottlakásért plusz a rezsi és étel rám eső részét, tehát kb havi 150 ezret minimum.

2021. júl. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, leírtam már korábban de ideírom megint, mert ez a lényeg, a többi csak szócséplés.

Ne legyél olyan hülye hogy kölcsönt veszel fel, a pénzt odaadod másnak, te meg fizeted a hitelt. Aztán ha kitesznek, elköltözöl, a hitel marad a tied.

2021. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
22%
És mért nem a saját szüleid támogatják a lakhatásodat? Mért a barátod anyukája támogat?
2021. júl. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
23%
Hét éve ott élsz, vagyis az én értékrendem szerint-kellne beleadni., Te is bőven benne vagy hogy leamortizálódjon a ház...
2021. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
93%

És egy életen át anyósnál szeretnél élni?

A barátod a legjobb pasi, akit megkaphattál?

2021. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!