Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes hogy a régi...

Természetes hogy a régi ismerősök már nem köszönnek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt osztálytársakra, munkatársakra, szomszédokra. Sőt régi barátok akikkel már megszakadt a barátság, szüleim régi barátai (sajnos apám alkoholista, anyám pszicésen beteg, így mindenki elpártolt tőlük és engem sem ismerenek meg volt barátaik). Nem fogadja köszönésemet volt pasim rokonsága sem, pedig nem mondhatnak rám rosszat. Csak engem néznek levegőnek ilyen sokan, vagy ez természetes manapság?
2008. dec. 9. 12:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezen a köszönés dolgon nincs mit csodálkozni!

Néha-néha megnézek egy-egy filmet, és ott is azt látom, hogy a szereplők ha találkoznak - se puszi, se pá - és már kezdik is a közepén a beszélgetést. A kölyköknek meg ez a példa!

Nem csoda egy olyan világban, ahol (ez a másik dolog, amire nagyon haragszom) evés közben sapka van a kölykök fején. Talán még éjszakára se veszik le.


Vagy lehet, hogy maradi vagyok?

2008. dec. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!