Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg egy férfi,...

Miért nem érti meg egy férfi, hogyha megvan a havim, sokkal idegesebb és ingerlékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Miért kell pluszba még megkérdezni hogy pl.egy dolgon hogy tudom így felhúzni magam?Nem elég válaszként az hogy megjött,még neki is hergelnie kell?
2010. aug. 27. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem a világ legnagyobb tragédiája ez bakker...csak kibírod valahogy. Én is néha ideges vagyok ha tüsszentek.
2010. aug. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Kössetek kompromisszumot: ő türelmesebb lesz veled, és te megpróbálod visszafogni magad.


Nem rá haragszol, ezt soha ne felejtsd el!

2010. aug. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hogy tudod a panaszt kiváltó okot megszüntetni?

A férfiak meg soha nem voltak még nők. Van, akinek semmi más tünettel nem jár a menzesz, van aki fetreng a kínoktól, ingerült, idegesítő. Nekem anno a fogamzásgátló tabletta szedése segített. Aztán mikor befejeztem, mert babát terveztünk, ugyanúgy visszajöttek a fájdalmak, rosszullétek, mint előtte volt. A szülés után viszont minden megváltozott. Semmi görcs, rosszullét. Előtte volt, hogy összeestem, és ha csak pillanatokra is, elvesztettem az eszméletemet. Soha nem tudtam, hogy estem el, de az első pofozgatásra, vagy hideg vizes érintésre észhez tértem. Most a nagyobbik lányom jár ugyanabban a cipőben. Előző napon, meg az elsőn olyan, mint egy időzített bomba, csak épp nem ketyeg. Nincs már olyan gyógyszer, tea, homeopátiás szer, amit ki nem próbált volna az elmúlt bő 8 évben. De fogamzásgátlót nem akar szedni, pedig 21. évében van, és lassan 2 éve tartós kapcsolata. Sokszor már szinte nekem fáj, ahogy szenved. De nem esik össze, mert megérzi az ájulás közeledtét, és ott ül le, ahol van. Ezzel megelőzi az összeesést. Az orvos is a fogamzásgátló szedését javasolta, más ötlete neki sem volt.

Ezek alapján tudod kedves kérdező, miért értek veled egyet, értelek meg.

Kívánom minden lánynak, nőnek, soha ne tudja meg, milyen fájdalmas lehet a menzesz.

2010. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
elolvastam a válaszokat és igen csak megdöbbentem miszerint nők írtak és pont, h még ők se értik meg ezt a problémát, akik minden hónapban átélik ezt! Mindenesetre jelezném mindenki más és máshogyan viseli a fájdalmat stb most azt mondhatod valakinek, h vegyen be gyógyszert v üljön kádba ha az se segít és én is ideges vagyok előző nap meg az első napon és ezt már mindenki tudja a környezetemben és még mondják is na tuti meg fog jönni! Örülök annak, h egyes nőknek nem jár ez idegességgel meg görcsökkel, de azért ne legyünk már ennyire, h ó de fegyelmezd magad! Sajnálom, de nem tudom ennyi és ha ezt nem érti meg valaki pl egy pasi akkor fel is út le is út ne, h már egy olyan emberrel éljek aki ilyesmit nem ért meg csak azért mert nem éli át! Ezzel az erővel én is sok dolgon felhúzhatnám magam csak azért mert nem éltem át mégse teszem, mert azért szorult belém némi tolerancia is!
2010. aug. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
91%
Hát igen. Pont ez a baj, h az ilyen emberekbe nem sok tolerancia szorult. Attól még, h egy nőnek nem jár görcsökkel, hangulatingadozással és ájulással a menzesz, attól másnak még lehet. A férfiak meg igen is értsék meg, h kell, nem kell, ez van. Amúgy ők sem szentek, mert nekik is szokott lenni olyan napjuk, amikor teljesen úgy tudnak viselkedni, mint egy menstruáló nő. Csak nem veszik észre. És tudom miről beszélek, 35 fiú osztálytársam van. Csak én vagyok lány, tehát észreveszem az ilyesmit.
2010. aug. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!