Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg egy férfi,...

Miért nem érti meg egy férfi, hogyha megvan a havim, sokkal idegesebb és ingerlékenyebb vagyok?

Figyelt kérdés
Miért kell pluszba még megkérdezni hogy pl.egy dolgon hogy tudom így felhúzni magam?Nem elég válaszként az hogy megjött,még neki is hergelnie kell?
2010. aug. 27. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én is lány vagyok de nem gondolom hogy ha ideges vagyok ilyeneket miatt akkor mások kell kiadni... Visszafogom magam. Nem vele van bajom, akkor minek? Talán azért kérdezi meg mert nem érti hiszen nem tapasztalja. És én sem értem mert én bármikor tudom korlátozni magam ha kell.
2010. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Én nő létemre sem értem meg, mert normális maradok menstruáció alatt is.

23/L

2010. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
mert nincs benne megértés, nem járt biológia órára, nem érti, hogy olyankor más a hormonháztartásod, anyukája nem magyarázta el neki, tudatlan. Ezek közül egy vagy több ok szokott lenni.
2010. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

elsőnek: mindenki máshogy viseli, valaki idegesebb, van aki kevésbé, van akinek fáj a hasa, és van akinek nem...


Kérdezőnek: Nem tudja átérezni a helyzetet, és soha nem is fogja tudni! Mondd el neki, amikor nem vagy ideges, amikor épp nem mensrutálsz, hogy ilyenkor sokkal idegesebb vagy a kelleténél, és apródolgokon is fel tudod húzni magadat, DE nem rá haragszol, vagy őt akarod bántani, így talán nem fog emiatt szólongatni.

2010. aug. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
a havi megléte nem jogosít fel arra, hogy idegbeteg légy. Gondolom az zavarja, hogy olyankor kibírhatatlan vagy és még nem is próbálsz nyugodtabb lenni.
2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem sem szokott lenni semmi bajom legalábbis nem éreztetem vele. Ha mégis hülye vagyok.
2010. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
18:22-esnek igaza van...
2010. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
ez az egyik dolog, amit a pasik sosem fognak megérteni a nőkkel kapcsolatban. egyszer azért próbáld meg elmagyarázni neki, ha rendes és normális, meg fogja érteni. én is ilyen vagyok egyébként, ha megvan, mindig nyűgös és kedvetlen vagyok, ráadásul iszonyúan fáj.=S baromi jó ilyenkor dolgozatot írni.=S=S
2010. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a menstruacio az egy intim dolog, es nem illik errol beszelni.

Nekem is mindig gorcsol a hasam es ingerultebb is vagyok, de nem kikiabaltam a dolgot, es nem vartam el, hogy mindenki "vigyazva" alljon meg elottem, mig En elvonulok,

hanem megprobaltam kezelni a panaszaimat es nem alaztam meg magam.

Elkell menni es kell venni nyugtato-teat pl. vagy pedig

sima kamilla teat!

A panasz kivalto okat kell megszuntetni!!!

2010. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

A menstruáció intim dolog, de lehet -sőt kell- róla beszélni.

A türelmetlenséget, idegességet lehet mérsékelni önuralommal. Nekem fejgörccsel, hasfájással jár a menstruálás, de a környezetemmel ezt nem éreztetem. Próbáld önmagad nyugalomra inteni. A te fájdalmad, idegességed senki más nem érzi csak te. 30/n

2010. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!