Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik kollégád gyereke...

Az egyik kollégád gyereke 'szerelmet vall' neked. Mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok és most nyáron az egyik kollégám (aki a haverom is) vitte magával a 15 éves lányát. Összebarátkozott velem és volt olyan hogy átült hozzám (még vezetni is engedtem:P). Szinte egész nyáron velünk volt és megtetszettem neki. Tegnap elmondta nekem hogy szeret meg milyen jófej vagyok de ne mondjam már el senkinek. Amúgy tényleg mindig nézett és zavarban volt amikor a közelében voltam. De gecc én akkorát néztem amikor elmondta :D

Nekem van feleségem meg gyerekem és amúgy se vagyok pedofil. Mostmár nem merek elé menni. Mit csináljak?

31/F


2010. aug. 27. 17:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
te mit válaszoltál arra mikor bevalotta?
2010. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

elmondta nekem hogy szeret meg milyen jófej vagyok de ne mondjam már el senkinek.


ott a kulcsszó senkinek. nyilván nem véletlenül kérte hogy ne mond el amit elmondott neked.

2010. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

31 éves vagy.

Miért kéne magyarázkodnod??


26/N

2010. aug. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem magyarázd el neki, hogy ez így nem működhet, a korkülönbség miatt plusz neked még családod is van és ezt felejtse el mert semmiképpen nem lesz jó vége!

Amúgy meg csak magadnak köszönheted, mert a 15 éves lányok olyat hogy: "vezetheted a kamionom" jelnek vesznek...

2010. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerezz még egy 15 évest és cseréld le őket az asszonyra.
2010. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Az apja kérdezte meg mert az övét is szokta. Én meg igent mondtam, úgysincs belőle semmi baj ezen csak gáz meg fék van (automataváltós).
2010. szept. 1. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!