Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik kollégád gyereke...

Az egyik kollégád gyereke 'szerelmet vall' neked. Mit csinálsz?

Figyelt kérdés

Kamionos vagyok és most nyáron az egyik kollégám (aki a haverom is) vitte magával a 15 éves lányát. Összebarátkozott velem és volt olyan hogy átült hozzám (még vezetni is engedtem:P). Szinte egész nyáron velünk volt és megtetszettem neki. Tegnap elmondta nekem hogy szeret meg milyen jófej vagyok de ne mondjam már el senkinek. Amúgy tényleg mindig nézett és zavarban volt amikor a közelében voltam. De gecc én akkorát néztem amikor elmondta :D

Nekem van feleségem meg gyerekem és amúgy se vagyok pedofil. Mostmár nem merek elé menni. Mit csináljak?

31/F


2010. aug. 27. 17:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megértetném a lánnyal azt, amit leírtál . Hogy gyereked van, feleséged és nem vagy pedo.
2010. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

mond meg neki hogy 31 éves, vagy ő 15

kis túlzással az apja lehetnél és maradjatok barátok

keressen fiút a saját korosztályában

2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*te 31 éves vagy
2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :) Hát, szerintem mondd el neki (ha legközelebb felvetődik a téma), hogy szereted a feleségedet, és őt is mint barátot, de semmi több.


Bár ez így nem hangzik olyan nagyon bántónak, ő mégis meg fogja szenvedni.


Lényeg, hogy soha ne bíztasd, és talán próbálj meg kevesebb időt lenni a közelében.

2010. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Pislognék, mint hal a szatyorban. Mondd el neki azt, amit itt leírtál, hogy feleséged és gyerekeid vannak. Ha meg nem érti meg, beszélj az apjával.
2010. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
uhh hát ez gázos szitu... mi van akkor ha visszautasítod és ő erre azt állítja majd az apjának h kikezdtél vele...sztem inkább előbb a kollégáddal kéne beszélned aki ugyebár a haverod is
2010. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem kisgyerek. Amíg nem kezd el zaklatni, ne törődj vele.
2010. aug. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ez amúgy kicsit vicces :D

pont tegnap vagy tegnapelőtt beszéltünk arról hogy oda már lassan járni fognak a pasik. Mondta is hogy készíti a sörétest :D


Amúgy szerintetek ha megmondom neki hogy nem lehetne közöttünk semmi akkor megsértődne?

2010. aug. 27. 22:03
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem megbántani akarlak, de ha egy értelmes, érett, családos Férfinak tartod magad, akkor erre csuklóból kellett volna nemet mondanod és megértetni vele, hogy miért nem működhet a dolog. Bármennyire is megbántod vele, jobb eredményt érsz el, mintha reménykedne. Jobban teszed, ha kerülöd az Ő érdekében.
2010. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem értette meg a tényből, hogy feleséged van, úgysem ért a szép szóból.
2010. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!