Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most velem van a baj?

Most velem van a baj?

Figyelt kérdés

Egy adott idő óta mintha a családom összeegyezett volna ellenem, én nem értem őket. Minden szavamba,tettembe belekötnek. Néha mindig azt mondják lusta vagyok,semmit nem csinálok otthon,amikor meg nekiállok takarítani főzni, stb. mindenben hibát kapnak. Ha valamit mondok az is baj, még ha csak a véleményemet mondom is el. Senki nem áll soha mellettem, én vagyok a fekete-bárány.

A húgom egész nap mászkál az utcákon, estére ér haza (én nem vagyok ilyen) de vele nincs problémájuk, szépen beszélnek, mosolyognak rá, stb.

Elég sz@rul esik mindez nekem, és komolyan nem tudom, most velem van a baj, nem kellene kinyitnom a számat, meg nem végzem jól el a dolgaimat, vagy mi?Szerintetek?


2010. aug. 27. 15:42
 1/4 Réti bubuzér ***** válasza:
Talán kérdezd meg őket, hogy mi a baj
2010. aug. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez biztosan rossz lehet neked.Kérdezd meg őket, hogy mi lehet a baj veled,miért viselkednek ilyen csúnyán.Ha velem ilyet csinálnának már régen megkérdeztem volna,hogy mi lehet a baj.BOCS de NEM szép dolog ha ilyet csinálnak veled.Mindig a jót bántják a rossz pedig a jó.Remélem,hogy sikerült megkérdezned,és sikerült megnyugodnod!SOK SZERENCSÉT!!!:)
2010. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetesen már többször rákérdeztem. A válasz mindig ugyanaz volt: nem látod miket művelsz? nem vagy jó semmire sem!

Most miért nem vagyok jó? mert nem járok el sétálni a haverokkal? - azért nem teszem mert ők isznak, cigiznek, drogoznak, stb. s ott meg én vagyok a különc, így inkább kimaradok, és tanulok, minthogy feleslegesen elfecséreljem az időt, de szerintük azért nem járok el, mert ''nem vagy jó semmire''.pedig beszélgetünk, jóban vagyunk, csak a szabadidőmben nem foglalkozok velük.

Talán ha részegen mennék haza már jobb lennék, elfogadnának? nem tudom...

2010. aug. 27. 16:05
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyet ne tegyél!!!ne járj más kedvébe most!te így érzed jól magad te írtad!te tedd tönkre magad azért mert lehet hogy ők ezért nem kedvelnek mert normális vagy!most legyél egy kicsit önző!egyébként örülhetnének,hogy ilyen vagy és nem cigizel,iszol stb...fogadjanak el ahogy vagy.amúgy meg az az ő bajuk ha nem kedvelnek!!Sok szerencsét!(2-dik válasz írója)XD
2010. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!