Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rájönnél, hogy...

Mit tennél, ha rájönnél, hogy a fiad veri a családját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%

Azokat a válaszolókat nem lehet komolyan venni akik azt írták hogy elvernék,vagy feljelentenék,csak gyerekek írnak ilyet,vagy olyanok akiknek nemhogy fiuk,de még nőjük sincs.

Elbeszélgetésen kívül nem nagyon lehet mit tenni.Az se mindegy hogy a feleségét veri,vagy az unokákat,a nagyszülők erre az utóbbira érzékenyebbek szoktak lenni.Akár a szülő fiú viszony megromlásához is vezethet ha a bántalmazás a lelki fröccs után is fennáll,ez lehet a szülő részéről érzelmi zsarolás.

Feljelentés,változtatás a feleség dolga,utóbbiban a szülők segíthetnek ha tudnak.

2010. okt. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát kösz. Csak az a baj, hogy a megfélemlített feleség nem fog csinálni semmit, a gyerekeket pedig meg KELL védeni, mindenáron!
2010. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a probléma, hogy általában az erőszakos, brutális fél családja, de legtöbbször a bántalmazott fél családja sincs a helyzet magaslatán, nem alkalmasak arra, hogy érdemben cselekedjenek, megvédjék az áldozatokat.
2010. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

És őt is verték gyerekkorában,és szintén zsarnok apa mellet nőtt fel,és ezt a példát látta?

Ha igen akkor bocsánatot kérnék tőle az elkövetett hibáimért,és felajánlanám a segítségemet,és támogatásomat,hogy boldog lehessen ő és a családja is.

2010. okt. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha a gyereket is veri ,mindenképpen meg mondanám a feleségének hogy hagyja ott a férjét!Tűrhetetlen,milyen ember az ilyen aki veri a gyerekét?De a feleségének is lehetne enyi esze hogy nem tűri meg!Én soha nem tűrném hogy a párom bántja a gyerekeimet.Az hogy jelentse fel a fiát,meg baromság!Ki tudná ezt megtenni?Én fiam még csak 4 éves ,de ha ilyet tenne biztosan nem tenném meg,elbeszélgetnék vele miért ilyen agresszív,mert biztosan lelki oka van ami miatt a gyengébben vezeti le a dűhét!
2010. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pontosan mit takar az,hogy "veri a családját"?
2010. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én mindig mondtam a kölyöknek ha z asszony verve jó
2010. okt. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sicc innen,provokátor!
2010. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!