Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha rájönnél, hogy...

Mit tennél, ha rájönnél, hogy a fiad veri a családját?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg a családját magunkhoz költöztetném,vagy a fiammal jó sokáig elbeszélgetnék erről..esetleg az apjával jól helyreigazítanám!
2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Négyszemközt beszélném meg vele a dolgot. Tudom nagyon nehéz elkezdened, hogyan is hozd fel a témát, de mindenképpen tedd meg.
2010. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

Ha én mint fater lennék v 80kg átlagos alkatú emberke. a fiam meg 100kg és kigyúrt srác. inkább meghúznám magam.


Az egész családot veri?

2010. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
pofánverném a fiamat :)
2010. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Látom sikerült jól megnevelni...de ez már mindegy, elúszott. Helyre raknám 4-5 jó kemény pofonnal, az apja helyében, hogy tudja milyen érzés, ha hozzá illő "ellenfélt" kap.
2010. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a fiam,de feljelenteném.Csak előtte beszélnék a menyemmel is.
2010. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is jól elkalapálnám, aztán megbeszélnénk, h miért csinálja.
2010. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
feljelenteném. a fiam, szeretném, de van, amit még ő sem tehet meg. nem bírnám nézni, hogy bántja az unokáimat vagy a feleségét.
2010. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Elöszőr is nagyon komolyan elbeszélgetnénk vele hogy, mégis mi váltja ki nála ezt agresziv viselkedést ha ez nem tenné helyre . Magamhoz költöztetném a menyemet és az unokáimat és ammedig nem láttom hogy meg váltOzna vagy kulturált modon viselkedne csak akor találkozhatna velük mikor én is meg apja is ott van!

De nagyon remélem hogy, én sose fogok ilyen helyzetben kerülni 2 fiam van

2010. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes a kérdés és elgondolkoztatott.


Sok férfi bántalmazza a családját, ez tény, de még sose hallottam olyat, (az itteni kommentekkel ellentétben), hogy a bántalmazó férfi családja lépéseket tett volna ez ellen és megvédte volna a nőt.


Sajnos arról is ritkán hallottam, hogy a bántalmazott nő családja segített volna a bajbajutott gyerekén.

2010. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!