Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem emlitette hogy...

Miért nem emlitette hogy emelték a fizetését? Más se mond el ilyet a párjának?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk ugy közös kasszán hogy egy számla lenne,hanem mikor mit ki fizet,nagyjából felesbe.

Nem szoktam kérdezgetni hogy mennyi a fizetése,gondoltam szól ha változik.Erre reggel nézem a fizetéses papirját,kipakolt a táskájából,visszamenőleg több havi nála volt,többet kap bőven.

Ez ennyire nem lenne fontos? (bár nem élünk egyik napról a másikra,de akkoris)

(és nem,nem engem akar meglepni,erre nyakam tenném)


2010. aug. 27. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem amíg nincs közös kassza, nem tartozik neked elszámolással.
2010. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

nem elszámolásról van szó,csak nem értem,hogy ha minden apró dolgát elmondja,miért épp ez marad ki


de majd rákérdezek nála mikor hazaér délután

2010. aug. 27. 14:03
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

Aha, üvegzseb.

Akár pókeren lehet, hogy sokszoros jövedelme képződik a banktitok pedig védi a titkos számláit, amiről kivonatok sem fognak árulkodni.

Dugipénz bocsánatos bűn.

Ellenben a kapcsolatok megrontója anyagiaskodni.

2010. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Gyedes kismama, megkérdezhetem, miért hazudsz kevesebbet?? Spórolsz valamire, amiből a párodat ki akarod hagyni, vagy a gyerekre költöd? -Vagy mi értelme?
2010. aug. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14:29-est nem értem
2010. aug. 27. 14:56
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig boldogan újságolja a férjem, ha emelik a fizetését. Mondjuk amúgy is észrevenném, mivel közös a bankszámlánk. Igazából már csak azért is elmondja, hogy büszke legyek rá és együtt örüljünk a sikerének. Mondjuk ő mindent elmesél, ami a munkájával kapcsolatos, bár elég nehéz volt idáig eljutnom nála, ugyanis elég szófukar típus volt mikor megismertem, nehezen nyílt meg.
2010. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%

14. 35-ös gyedes anyuka vagyok. Kérdezi az egyik kommentelő, hogy miért hazudok. Azt hiszem nem jól fogalmaztam. Nem mondok mást, tehát nem hazudok, egyszerűen elfelejti, hogy mennyi pénz jön be havonta. Pont néhány napja kellett a munkahelyén valami miatt nyilatkoznia, hogy mennyi a jövedelmem. Na, oda diktálta be a 25 ezer ft-os gyedet. Ekkor mondtam neki kb. századjára, hogy egyáltalán nem ennyit kapok. De ha ma megkérdezn tőle valaki, hogy mennyi pénzt kapok havonta, valószínű, hogy azt mondaná, hogy úgy 20 körül, de pontosan nem tudja.

Tehát én nem titkolom előle a jövedelmemet, csak őt ez a pénzvilág annyira nem érinti meg, hogy számon tartaná.

2010. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!