Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jössz ki a párod szüleivel?

Hogy jössz ki a párod szüleivel?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. júl. 6. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok és mindkettőjükkel jól kijövök.
Férfi vagyok és anyósommal jól kijövök, de apósommal nem.
Férfi vagyok és apósommal jól kijövök, de anyósommal nem.
Férfi vagyok és egyikükkel sem jövök ki.
Nő vagyok és mindkettőjükkel kijövök.
Nő vagyok és anyósommal jól kijövök, de apósommal nem.
Nő vagyok és apósommal jól kijövök, de anyósommal nem.
Nő vagyok és egyikükkel sem jövök ki.
81 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

A jelenlegi partnerem szülei már nem élnek. Férjem családjával nem nagyon volt kapcsolatunk, férjemnek nem volt éppen felhőtlen a viszonya velük, így ezt megúsztam.

74N

2021. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Kár, hogy nincs olyan, hogy nő vagyok és megtartom a 10 lépést / elkerülöm őket.
2021. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Férfi vagyok és hivatalosan nincs rossz viszonyunk, nem veszekszünk stb. De igazából nem kedvelem őket.

Após egy nárcisztikus konteóhívő, aki azt hiszi, hogy körülötte forog a világ és hétről hétre újabb baromsággal áll elő. Anyós meg buta, mert mindent elhisz, amit hall, ugyanakkor mindenbe beleszól.


Viszont nekem még mindig érdemesebb fenntartani a békét.

2021. júl. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Neha kimegyunk a temetobe ...


57N

2021. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Apósomat szerettem, de oltári nagy papucs volt szegénykém, Isten nyugosztalja. Anyós meg egy borzalom, férjem szerint anyának is nulla volt(10 évig nagyi nevelte őket, míg ő pesten "dolgozott")-kikerüljük , így semmi probléma.

52/N

2021. júl. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Nő vagyok és egyikkel sem jövök/jöttem ki.

Após már nem él, de egy alkoholista, antipatikus barom volt.

Anyóshoz jópofát vágok, de csak a férjem miatt, amúgy kibírhatatlan egy idióta. Szerencsére føsik a vírustól és lassan 2 éve nem láttam.

Együtt egy lehúzó, mindenkinél mindent jobban tudó, végtelenül ellenszenves duót alkottak.

2021. júl. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%

Anyósommal elég jó a kapcsolatom, de minden egoizmus nélkül mondhatom hogy ez csak miattam van így. Ha valaki nem ért vele egyet valamiben akkor azonnal megy a hiszti és a sírás. Szóval inkább úgy vagyok vele hogy egyetértek a gondolataival, tudom hogy ha ellene mennék sem fogná fel hogy nincs igaza.

Apósom vidéken dolgozik, ritkán találkozunk, de vele rendben van a kapcsolatunk teljesen

2021. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Én most egy friss kapcsolatban élek, nem ismerem még a partnerem szüleit. Az eddigi párkapcsolataimban viszont mindig az apukákkal jöttem ki nagyon jól, az anyukákkal amolyan udvarias távolságtartás volt.

37N

2021. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Viták nincsenek, olyna átlagosan.
2021. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Teljes mértékben semleges a kapcsolatunk

34N

2021. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!