Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha apátok ült...

Mit szólnátok ha apátok ült volna?

Figyelt kérdés

Van egy lányom aki 5 éves. Attól félek hogyha nagyobb lesz akkor nem lesz jó a kapcsoltunk mert én egyszer ültem 2 évet (7 éve szabadultam). De azóta teljesen megváltoztam és van munkám. Akiket ott szereztem haverokat szakítottam velük a kapcsolatot. Csak köszönünk egymásnak meg 1-2 szót beszélünk. Viszont van 1-2 olyan ember akivel még mindig jóba vagyok de ők is teljesen megváltoztam és elég jó haverok lettek. Már megbántam hogy elcsesztem 2 évet. Az a baj hogy sokszor megyek el a sitt előtt ahol ültem és tök szar érzés.

Félek hogy nem fog szeretni ha idősebb lesz vagy valami.

Nem szívesen beszélek a múltról. Kis hülyegyerekek voltunk és megcsináltuk a bajt. Ti mit szólnátok hozzá?

31/F


2010. aug. 26. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Unokahúgom apja is ült, és a lánya nem értette meg. Igaz, eleve sem volt olyan jó a kapcsolatuk, de 18 évesen lelépett az unokahúgom és azóta nem tartja az apjával a kapcsolatot. Azt mondja, tönkretette az ő életét is, az iskolában tudtak róla, és ciki volt neki.


Remélem nálatok nem így lesz.

2010. aug. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Enyém majdnem 10 évet húzott le bent, én már akkor voltam is meg fel is fogtam, hogy aput bevarrták. Én csípem az öreget nagyon. =D
2010. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
23.00 vagyok, az enyémről még a Zsaruban is volt két oldalas cikk én azt is eltettem emlékbe.
2010. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%
Őszinte legyek? Az leszek, pontozzatok le nyugodtan. Én nagyon rühellném, ha az apám ült volna, még azt is, ha csak előzetesben lett volna is. Szerintem ultra gáz, és ha 2 évet ült, akkor valószínűleg nem olyan kis dolgot követhetett el.
2010. aug. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
36%

Ne problemazz ezen:)Reg volt, lejart most a jelennel kell foglalkozni, a kislany majd megerti, az a fontos hogy jo legyen a kapcsolatotok:)

A kerdesedre valaszolva, en el tudnam fogadni az apam, akkor is ha ult, foleg ha megbanta es megvaltozott.

Minden jot!

Egy fiatal fogvatartottakkal dolgozo no:)

2010. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem zavarna. sőt büszke is lennék arra h állta a helyét bent fater. De én nem szakítottam volna meg a kapcsolataim.


18/F

2010. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
7%

Azért sokat számít hogy miért ültél...

De igazából ez nem olyan "hosszú" idő, valószínűnek tartom hogy nem sorozatgyilkos vagy:)

Az én édesapám is volt börtönben, sikkasztásért és autólopásért. Fiatal volt és hülye, megcsinálta a bajt és felelt is érte. Engem nem érdekel amíg másnak nem "ártott" vele, leglaábbis nem úgy... Bár a kapcsoaltunk nem az igazi, egy ideig nem találkoztunk más okokból de most megint jóban vagyunk és ez éppen sosem zavart.

2010. aug. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
miért ültél?
2010. aug. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
:)
2010. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!