Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha apátok ült...

Mit szólnátok ha apátok ült volna?

Figyelt kérdés

Van egy lányom aki 5 éves. Attól félek hogyha nagyobb lesz akkor nem lesz jó a kapcsoltunk mert én egyszer ültem 2 évet (7 éve szabadultam). De azóta teljesen megváltoztam és van munkám. Akiket ott szereztem haverokat szakítottam velük a kapcsolatot. Csak köszönünk egymásnak meg 1-2 szót beszélünk. Viszont van 1-2 olyan ember akivel még mindig jóba vagyok de ők is teljesen megváltoztam és elég jó haverok lettek. Már megbántam hogy elcsesztem 2 évet. Az a baj hogy sokszor megyek el a sitt előtt ahol ültem és tök szar érzés.

Félek hogy nem fog szeretni ha idősebb lesz vagy valami.

Nem szívesen beszélek a múltról. Kis hülyegyerekek voltunk és megcsináltuk a bajt. Ti mit szólnátok hozzá?

31/F


2010. aug. 26. 22:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

Én elfogadnám, mert sze4rintem nem lehetetlen megváltozni. Azért lényeg az is, hogy mit tettél.

Szerintem mindig legyél vele jó kapcsolatban és ezt, nem árnyékolja majd be semmi.

31 évesen 5 éves gyerek? Jó Neked... Párom 30 éves, de nem tudnám elképzelni még őt gyerekkel.

21/l

2010. aug. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Hát kis korában nem érti, nagyon korában pedig, ha látja, hogy rendes vagy , törekvő, és semmi törvénybe ütközőt nem követsz el akkor, szerintem elviselhető.Bár nem mindegy hogy miért,ülted le azt a 2évet.
2010. aug. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát..a feleségem már szeretett volna gyereket meg amúgy sem akartuk hogy ha 10 éves lesz mi már 45 körül legyünk
2010. aug. 26. 22:34
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

Én nem ítéllek el, én is ültem.

Fiatal korban sok minden hülyeségbe belemegy az ember.


Vigyázz a kicsilányra, ne problémázz ezen.

2010. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Hat ha most belekepzelem magam a kislanyod helyebe, szerintem egyaltalan nem zavarja, milyen voltal regen, hiszen akkor o meg nem is elt! Az a fontos, hogy most milyen vagy. Ha szereted ot es igyekszel jo apa lenni, azt biztos erzi es akkor o is szeretni fog teged.
2010. aug. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

A gyerekek nagyon megértőek tudnak lenni. Elmondhatod neki, hogy régen csináltál egy nagy butaságot, és ezért börtönbe kerültél, de már százszor megbántad, és sajnálod az elvesztegetett éveket.

Szép dolog, hogy megváltoztál, továbbra is maradj a jó úton.

2010. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Engem sem zavarna.
2010. aug. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%

Az én apám is ült, nem valami jó a kapcsolatunk, de nem emiatt. 1 éves koromban váltak el a szüleim, őt meg nem érdekelte, hogy mi van velem/velünk.

Csak ritkán találkozunk, de nem szokott eszembe jutni, ha találkozunk, vagy rágondolok, hogy ült.

Szerintem ne aggódj, ha rendesen felneveled és foglalkozol vele, nem fogja érdekelni.

2010. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

az enyém ült börtönben, de csak 6 hónapot kapott, amiből végülis 3-at kellett letöltenie.

semmi különös, valahol megértem őt, zsarolásért került be.

állítólag elég lett volna annyit mondania, hogy megbánta, amit tett, de büszkeségből nem volt rá hajlandó.


viszont 2 év már húzósabb.

de ne aggódj, mindenki csinál fiatalon hülyeségeket, biztos megérti majd.

2010. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
attól függ, miért ült. ha például ölt volna, akkor hiába az apám, nem tudnám elfogadni hogy kioltotta egy másik ember életét. de ha adócsalás, sikkasztás, vagy ehhez hasonló dolgok, akkor nem zavarna.
2010. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!