Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális ?Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
4 hónapja külön élek a férjemmel és van két közös gyerekünk. Az első két hónapban vele volt a nagyobbik . Az utóbbi két hónapban sikerült visszaszerezni és velem van mind a két gyermek . A kérdésem az lenne hogy az elmúlt két hónapban nem látogatja a kicsiket még kamerán sem akarja megnézni . Mikor kérdőre vonom az a válasza hogy rajta kívül álló okokból nem tudott jönni . Miért csinálja ezt ? Közben féltékeny és és nagy könyörgés után ma megnézte őket kamerán mire agresszív volt közben. Engem és a családomat szidta. Miért csinálja ezt ? Ennyire nem érdekli őt a gyerekek ? Vagy milyen magatartás ez ?
2021. júl. 3. 17:16
1 2
 11/20 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Ha már valakinek mondani kell, hogy kicsit törődjön a gyerekeivel, az már régen rossz. A saját és gyerekeid érdekében engedd el, és örülj, hogy ilyen könnyen megszabadultál tőle. Bármennyire fájó is.
2021. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Két hónap altt rájött, hogy a gyereknevelés nem neki való. Szabadulni akar a családtól. Ne tartsd vissza. Vele csak nehezebb lesz az életed. A gyerekeidnek meg még inkább, mert csak a feszültséget hallgatnák.
2021. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne eröltesd a kapcsolattartást, mert ezzel a gyerekeknek is ártasz. Minél kevesebbet hallotok róla, annál könnyebb lesz mindenkinek.
2021. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm és mindenkinek igaza van.
2021. júl. 3. 19:30
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást fizesse aztán kész, elég ha minéél téávolabb amrad, használni ugy sem használna ha ott lenne a gyerekek közelében.
2021. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyesmi kapcsolatból szabadultam. Őszintén szólva , még gyerektartást se kértem, hogy még ezen a ponton se kapcsolódjunk, csak hagyjon békén. Fel tudom nevelni egyedül is a gyerekeimet, anyagilag stabil vagyok, nem szorulok senkire.
2021. júl. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nálad is regénybe illő drámával ért véget ? Leszállt rolatok ? Mert én úgy érzem magam.mint egy bábu a sakktablan és oda tologat ahová akar.
2021. júl. 3. 23:12
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudja, hol élünk. Nincs kapcsolat. A végén már féltem, hogy a híradóban fogunk szerepelni , a bűnügyi rovatban.

Javaslom, ne erőltesd ezt a kapcsolattartás dolgot, örülj, ha békén hagy. Fogd fel ugy, hogy nem érdekli a gyereke, olyan mint egy nyomorék, csak nem testileg, hanem lelkileg. Fogd fel ugy, hogy szültél MAGADNAK gyerekeket.

2021. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

Egy szar alak vagy ha meg ezek utan igenyled tole a gyerekeiddel valo kapcsolattartast.

Tonkre fogok tenni a gyerekeidet ha engeded annak a patkanynak hogy alazzon titeket

Meg kell vele szakitani a kapcsolatot...

Nem akarok az apjuk ellen beszelni de igazabol aki melto arra hogy apanak nevezzek annak vannak olyan fontosak a gyerekei hogy moderalja magat mikor veluk/az anyjukkal beszel.

2021. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
25%

Elozo vagyok, nekem is ilyen kapcsolatom volt, 2 honapos terhesen leptem tole. Az elso szerelmem volt, 19 evesen mentem hozza. Azota egyszer talalkoztunk mikor megnezte a fiat. Hazudnek ha azt mondanam hogy nem kavart fel, de nem, nem vagyok sakktabla akit tologatnak, mert nem vagyok gyenge jellem.

Hiaba jonnek elo a szep emlekek en mar nem tudok ugy ra nezni azok utan hogy lattam azt az oldalat ami miatt elhagytam. Mert akinek egyszer meglatod azt az oldalat annak az orokre meg is marad. Legfeljebb jobban probalja rejtegetni hogy visszamenj. De eltunni soha nem fog.

2021. júl. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!