Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el barátomat?

Hogy érjem el barátomat?

Figyelt kérdés

Romániában van elvileg, felhívni nem tudom, mert ki se csöng, csak egyből kiírja a telefonom, hogy "hívás vége". Msnen utoljára kb 1 hete láttam, semmit sem tudok róla. Tegnap kellett volna hazaérkeznie...

Mit csináljak?


2010. aug. 26. 18:41
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ha ma jön, akkor este érne be a busza.. Ezért hívnám holnap reggel. -.-
2010. aug. 26. 18:54
 12/20 A kérdező kommentje:
Anyukája nincs fent iwiwen.. :(
2010. aug. 26. 18:56
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha fennáll a lehetősége, hogy csak ma jön, akkor miért MOST keresed, és miért rajtunk?
2010. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hátha rendőrségen kívül tudtok adni valami más lehetőséget...
2010. aug. 26. 18:58
 15/20 anonim ***** válasza:
Várd meg az estét, most mondtad, lehet, hogy csak ma jönnek. ha fontos vagy neki, úgyis értesít amikor hazaértek.
2010. aug. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Remélem..

Most beparáztattatok, hogy baleset érte :S

2010. aug. 26. 19:06
 17/20 anonim ***** válasza:

Figyi, én is parázós vagyok, de nagy levegő, szusza.

Romániából azért nem jelentkezik, mert drága, fizetsz te is, ha ő hív, legalábbis régen így volt. Ha tegnap értek haza, lehet, hogy fáradt volt, vagy lehet, hogy ma érnek haza, ha ennek is megvan az esélye.

Mondok egy sztorit. Egyik barátom megígérte, hogy tegnap feljön msn-re. Nem jött. A telefont sem vette fel, sms-ekre sem válaszolt. Ma reggel sem. Ez nem jellemző rá, ha valaki, ő biztos visszahív. Érthetően elkezdtem aggódni, mert biciklivel jár melózni. De ma délelőtt felhívott, hogy a melóhelyen hagyta a telefont, és este vette észre, hogy csend van a házában.


Szóval ne gondolj egyből rosszra, lehet barátod is olyan barom, mint az én haverom:)

2010. aug. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

:)

Megmondtam neki, hogy ha hazaér, este hívjon fel... És akkor másnap tudunk találkozni... Több, mint 1 hónapja ment el.. Biztos hívott volna.. :(

2010. aug. 26. 22:03
 19/20 anonim ***** válasza:
na hazaért?
2010. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Nem, de iwiwre felment, felhívni még mindig nem tudom,szóval biztos kint van még..

De már nagyon mérges vagyok rá amiért nem tud szólni :@

2010. aug. 27. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!