Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan enyhítsem a családom...

Hogyan enyhítsem a családom hiányát?

Figyelt kérdés
Nyári munkára jöttem és majd csak augugsztus közepén megyek haza. Még csak pár napja vagyok itt, de már most úgy erzem egy örökké valóság lesz. Tudom, hogy nem kötelező itt lennem,de szükségem van a pénzre és nem akarom feladni. Köszönöm, ha valaki tud segítenu
2021. jún. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj a családra, koncentrálj a munkára. Amikor nem dolgozol, túrázz a környéken vagy csinálj valamit, amit szívesen csinálsz szabadidődben és lefoglal.
2021. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Próbálj meg velük videóchatelni, ugyanúgy beszélgess velük közben mint amikor otthon vagy, pl beszélgessetek hogy kinek hogy telt a napja, negatív, pozitív élmények. Amikor mész dolgozni meg a melóra koncentrálj és próbáld meg kizárni a többi dolgot.
2021. jún. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozz!
2021. jún. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első hetet túléled, utána sokkal könnyebb lesz.
2021. jún. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek néha telefonon, vagy videohivasban.
2021. júl. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 grafno ***** válasza:
77%
Én már 15honapja nem láttam öket a covid miatt. Videotel naponta kb ennyi. Csinalj programot a szabadidore napi 1,5 ora sport, 1ora nyelvtanulas, 30p rendrakas, 1ora játék pl COD, a maradekban meg amit akarsz pl vegig szaladsz a fontosabb hirportalokon és utana nezel 1 filmet.
2021. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Utsolso valaszolo, minden elismerem
2021. júl. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!