Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha az anyukát...

Titeket zavarna, ha az anyukátok mindig bemászkálna a szobádba?

Figyelt kérdés

Itt van a szobámban a 2. gép. Amikor pl fürdök, hangtalanul feljön, beoson, és gépezik. Még csak nem is szól semmit. :S

Engem ez nagyon zavar, mert hát ez az én szobám, a saját "birodalmam". Nincs semmi titkolnivalóm, csak egyszerűen zavar. :S Meg oké, jöjjön, csak szóljon valamit, esetleg kérdezné meg...


A másik.. Minden nap ő takarít nálam! Felkelek, lemegyek tv-zni, enni, ő közbe feljön, és összerakja. Pedig én is összetudnám rakni 1-2 óra múlva, mikor már "felébredtem"... És ebbe az a legszebb, hogy néha odaszól nekem, hogy "ha én nem lennék, akkor sz@rban járkálnátok". Csak azért, mert ő mindent megcsinál, nem kéri, hogy segítsek (amikor felajánlottam, akkor "jaj, kész akarok lenni még ma haggyál már"), és így azt se tudja, hogy én szívesen megcsinálnám...

Lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nagyon szeretnék már elköltözni, és magamnak csinálni mindent...


15/L


2010. aug. 26. 17:26
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Köszi azoknak, akik normálisan tudtak válaszolni :)

Azt hiszem, majd megemlítem neki, hogy szóljon ezentúl.

Laptopot nem szeretnék, nekem tökéletes ez a gép, lenne rá pénz, de hát most minek.. Ezt akkor csak anya használná, és hát ő annyira sokat nem gépezik, hogy legyen sajátja. Szerintem. :/

2010. aug. 26. 17:52
 32/36 A kérdező kommentje:

Kopogni nálam se, kivéve, ha nálunk van barátom.

Húgom minden este szinte betör a szobámba, mindig megijedek :DD

2010. aug. 26. 17:53
 33/36 anonim ***** válasza:
engem nem zavar amikor bejön anya a szobámba gépezni,elvégre nem csinál semmit csak netezik egy kicsit vagy játszik,de nem turkál a gépembe,és én kifejezetten örülök ha kitakarítja a szobám xD mert akkor nekem nem kell :D de az engem is zavar ha nem kopognak mikor be van zárva az ajtóm,mert tolóajtó és hangosan nyílik én meg halálra rémülök :D
2010. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy azért megy be akkor, mikor lemész enni, mert mikor ottvagy, nem akar zavarni? ezért gondolja, amíg úgyse vagy a szobádban, úgyse használod épp a gépet, addig ő gyorsan megnézi, ami érdekli.
2010. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Máskor is jöhetne megnézni amit akar. De csak az a bajom, hogy nem szól.
2010. aug. 26. 18:01
 36/36 anonim ***** válasza:

Az engem is zavar, hogy kopogás nélkül bejön, vagy néha elkezd rendet rakni-nem azért, én is rendben tartom a szobámat, ahogy nekem jó, de az szte nem elég tökéletes... és akkor csomószor kihajigált olyan dolgokat, amik nekem fontosak/okat jelentnek, pedig szte az csak egy gyűrött papírfecni, vagy úgysem lesz szükségem rá.


A másik része a dolognak meg az, hogy most, hogy már egyetemista vagyok, gyakran többet kell tanulnom, pl. hajnalban is... és értem, hogy aggódnak, hogy nem fogok eleget aludni, de a tanulásban rohadtul nem segít az, hogy észben tartja, hogy én nem feküdtem le (anya egyébként is többször felébred éjszaka, nem én zajongok annyit, hogy felébredjen), és 10-20 percenként bejön, hogy miért nem fekszem már le...

Apa meg szabályosan a bunkó kategória néha. Tudni kell, hogy üveges az ajtóm, és átszűrődik a szobájukba a fény néha... és nem az van, hogy akkor átjön, és megkéri, hogy a kislámpát kapcsoljam fel, vagy kapcsoljam le a lámpát... ott ülök a gépnél vagy vmi könyv felett, egyszercsak ajtó kinyit, villany leolt, én meg örülhetek, ha az ágyig eltalálok úgy, hogy ne verjem be a lábam semmibe a vaksötétben... és akkor még neki áll feljebb, amikor azt mondom, hogy azért ezt kulturáltan is el lehetne mondani...

2010. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!