Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha az anyukát...

Titeket zavarna, ha az anyukátok mindig bemászkálna a szobádba?

Figyelt kérdés

Itt van a szobámban a 2. gép. Amikor pl fürdök, hangtalanul feljön, beoson, és gépezik. Még csak nem is szól semmit. :S

Engem ez nagyon zavar, mert hát ez az én szobám, a saját "birodalmam". Nincs semmi titkolnivalóm, csak egyszerűen zavar. :S Meg oké, jöjjön, csak szóljon valamit, esetleg kérdezné meg...


A másik.. Minden nap ő takarít nálam! Felkelek, lemegyek tv-zni, enni, ő közbe feljön, és összerakja. Pedig én is összetudnám rakni 1-2 óra múlva, mikor már "felébredtem"... És ebbe az a legszebb, hogy néha odaszól nekem, hogy "ha én nem lennék, akkor sz@rban járkálnátok". Csak azért, mert ő mindent megcsinál, nem kéri, hogy segítsek (amikor felajánlottam, akkor "jaj, kész akarok lenni még ma haggyál már"), és így azt se tudja, hogy én szívesen megcsinálnám...

Lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nagyon szeretnék már elköltözni, és magamnak csinálni mindent...


15/L


2010. aug. 26. 17:26
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
35%
én örülök ha az anyukám bejön a szobámba. nem sokszor jön be, de szívesen látom itt a "birodalmamban"
2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Jó, én is örülnék neki, de akkor jönne inkább amikor én is bent vagyok, nem úgy, hogy lemegyek enni, és ő egyből feljön játszani...
2010. aug. 26. 17:28
 3/36 anonim ***** válasza:
77%

Jogos, hogy zavar. Pont ebben a korban kellene nagyon ügyelni arra, hogy meglegyen a kamasznak a saját birodalma. Nekem se volt. Sz*r is volt.


Feltétlenül szükséges, hogy az a másik szgép ott legyen a szobádban? Nem lehetne máshová telepíteni?

2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
39%

nálam vasal,tereget,tv-zik,gépezik,a jelszavaimat nem tudja,amit meg alapból szégyellnék bárki előtt is,azt letörlöm a gépről,úgyhogy nincs mit féltenem ,nem zavar,örülök,hogy jól vagyunk


15 évesen miből tartanád el magad,ha szabad kérdeznem,csak hogy el akarsz költözni?

2010. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
71%

akkor vidd ki a gépet a szobádból nagyokos. valószínűleg te is bemászkálnál anyád "birodalmába" hogyha nála lenne a számítógép.

zavar, hogy rendet tesz nálad? akkor pakoljál te. és nem megvárni, míg szól, nem megkérdezni, hogy segítsél-e, hanem csináld. ne azt várd, hogy minden úgy legyen, ahogy a kisasszony elképzeli.

bírom ezeket a 15 éveseket, azt hiszik ők sz.rták a spanyolviaszt, el akarnak költözni, mikor fogalmuk sincs a valóságos életről, mert minden a pics.juk alá van téve...

2010. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

A gép jól van a szobámban, elvégre kell tanuláshoz is, meg szinte mindenhez, máshova nem is nagyon lehetne rakni...

De enm is az zavar, hogy bejön, mert jó jöjjön, játsszon egy kicsit, de hogy hangtalanul, és amikor jövök csak annyit látok, hogy itt ül és gépezik.. :S

Költözés csak olyan "álom", olyan jó lenne... :) De még úgyse fog összejönni, szóval mind1. :(

2010. aug. 26. 17:33
 7/36 anonim válasza:
33%
engem is zavar 15/F
2010. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
39%

de miért ne mehetne be játszani?

van valami,amit titkolsz?akkor töröld ki,le..............ilyenből ügyet csinálni,olyan,mintha anyád azt mondaná,hogy zavar,ha kimész a konyhába enni

2010. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

17:32

Légyszíves mond meg, hogy akkor hova rakjam, oké? Ha már ennyire marha okosnak képzeled magad.

Összepakolnék, de nem félálomban, és mondtam is már neki, de nem érdekli.

Hogy segítsek, mikor inkább elküld, hogy ő ezt jobban csinálná, meg hogy nem így kell, mert ő nem így szokta?

Én meg a te fajtádat nem bírom, akiknek itt neten nagy a pofájuk, de amúgy egy beszari alakok! Itt éled ki az indulataidat??? Életed van egyáltalán?

2010. aug. 26. 17:35
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Az zavarna, ha helyettem takarítani, de ha simán bejön az nem zavar:) Szoktunk is úgy, h én itt gépezek, közbem meg tv-zek, vagy tanulok (mármint inkább feladatot csinálok, nem memorizálni akarok) akkor ő is szokott csak úgy bejönni, mert szeret a szőnyegemen "fetrengeni" és úgy tv-zni:):) Mindig jógázik közbe meg minden:D szerintem tök jó, de szerencsére nem takarít nálam, meg az se zavarja, ha szétdobálom a cuccaimat, tudja, h úgy is rendbe rakom kicsit később:) 17/L
2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!