Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha az anyukát...

Titeket zavarna, ha az anyukátok mindig bemászkálna a szobádba?

Figyelt kérdés

Itt van a szobámban a 2. gép. Amikor pl fürdök, hangtalanul feljön, beoson, és gépezik. Még csak nem is szól semmit. :S

Engem ez nagyon zavar, mert hát ez az én szobám, a saját "birodalmam". Nincs semmi titkolnivalóm, csak egyszerűen zavar. :S Meg oké, jöjjön, csak szóljon valamit, esetleg kérdezné meg...


A másik.. Minden nap ő takarít nálam! Felkelek, lemegyek tv-zni, enni, ő közbe feljön, és összerakja. Pedig én is összetudnám rakni 1-2 óra múlva, mikor már "felébredtem"... És ebbe az a legszebb, hogy néha odaszól nekem, hogy "ha én nem lennék, akkor sz@rban járkálnátok". Csak azért, mert ő mindent megcsinál, nem kéri, hogy segítsek (amikor felajánlottam, akkor "jaj, kész akarok lenni még ma haggyál már"), és így azt se tudja, hogy én szívesen megcsinálnám...

Lehet, hogy ez az oka annak is, hogy nagyon szeretnék már elköltözni, és magamnak csinálni mindent...


15/L


2010. aug. 26. 17:26
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát kérd meg, hogy szóljon, vagy a másik gépet vidd le a nappaliba. 18 éve lakok a tesómmal egy szobában, így abszolút nem zavar ki jön be és ki :) Ez az elköltözés meg olyan gyerekes, ne haragudj. 20 évesen költöztem el, albérletbe, egyetem miatt és még akkoris volt pár éjszaka amikor honvágyam volt, nem leányálom az, csak sok tini hiszi ezt, hogy egyszerű az önfenntartás. Nehezebb, mint bármilyen tantárgy.
2010. aug. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

A konyha mindenkié.

Különben leírtam, hogy semmi titkolnivalóm nincs! Elolvastad egyáltalán??

2010. aug. 26. 17:36
 13/36 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kamaszkoromban nem volt külön szobám, csak egy galériám, ami anyával egy szobában volt, és engem is zavart, hogy nem volt külön birodalmam. Erre nem is tudok mit tanácsolni, max. annyit, hogy ne húzd fel magad, próbáld meg elfogadni, viszont a takarításon nagyon könnyen változtathatsz: állj hamarabb neki Te, és így ő is látja az igyekezetet.
2010. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Én nem húzom fel magam, meg se említettem még neki, hogy ne haragudjon. Ez így bennem van, és zavar
2010. aug. 26. 17:38
 16/36 anonim ***** válasza:

Nekem nincs saját szobám, öcsémmel vagyok egy szobában...

Amikor öcsém nem volt itthon pár napra, én is elmentem egy napra, direkt megmondtam anyámnak, hogy ne menjen be. Többször is előfordult ilyen. Egyszer sem tartotta be, mindig bement, és ha kérdezem, hogy miért ment be, le se szar... Nagyon zavar, hogy nincsen szobám, eg hogy nem tudok valamit úgy letenni, hogy biztos legyek benne, hogy sneki nem nézegeti, stb... :(


16/F

2010. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

17:38

Olvastam régebben is a kérdésed. A tiéd milliószor rosszabb, én tuti nem bírnám, inkább haza se mennék, csak estefelé :S De én nem vagyok olyan, hogy sok mindent szó nélkül tűrök...

Különben bennem is megbíznak, mindent megengednek nekem..

2010. aug. 26. 17:40
 18/36 anonim ***** válasza:
66%

"A konyha mindenkié. "

tulajdonképpen a szobád meg anyádé vagy a szüleidé,akinek a nevén van a lakás,de semmiképp sem a tiéd,majd a saját lakásodban az lesz,akkor megy be gépezni,amikor akar,ő vette,te meg örülhetsz,hogy van és használhatod.

2010. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
90%

ezzel pont így vagyok én is :S

anyám nem szokott hozzám bejönni hogy gépezzen,csak állandóan kopogás nélkül jön be,van amikor ''csak úgy ni'' és nagyon idegesítő.dehát szülők...:S

és ezzel én is így vagyok,hogy anyum mindig aztmondja hogy ''jajj bezzeg ha én nem lennék akkor ti mit tudnátok csinálni''?

2010. aug. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

17:39

Durva :S Anyu szerencsére utánam nem kutat, elvégre titkolnivalóm sincs... Mindenről tudnak kb ami velem történik. Nem kérdezgetnek, magamtól mondom.

2010. aug. 26. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!