Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg egy szemét qrva...

Most tényleg egy szemét qrva lennék?

Figyelt kérdés
A páromnak már volt felesége, akinek volt szeretője, ez miatt váltak, közben kiderült, hogy a feleség felvett egy nagyobb összeget, és a szeretővel elköltötték, váláskor meg a férjtől követelte, hogy fizesse ki a tartozás felét, ez miatt húzódott el a válóper, közben megismert engem, és egymásba szerettünk, azóta is együtt vagyunk szeretetben, már az ügy is rendeződött régen. De mikor meghalja valaki, hogy neki volt már felesége, ráadásul papíron még együtt voltak mikor megismerkedtünk, a legtöbben a részletek ismerete nélkül azt gondolják, hogy egy szemét ribanc vagyok, mert nős férfival kezdtem, a feleség meg ártatlan áldozat. Soha nem voltam szerető, nem hitegetett, és nem kellett bújkálnom.
2010. aug. 26. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod hogy neked van igazad,miért adsz mások véleményére?
2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? Te tudod az igazat, és kész! Különben meg nem vagy az!
2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy az!Ha az a férfi szerette volna a nőt,nem kezdett volna ki veled.
2010. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ebben az esetben nem vagy az...
2010. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ilyen esetben nem vagy az
2010. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
az vagy:)
2010. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne halgass senkire,hogy mit mond!!!!!!!!!!!!Nem vagy az!!!!!!!Az embereknek sem kell bizonygatnod,hogy nem te vetted el a férjét a feleségtől,mert felesleges!Úgyis azt hiszik el amit akarnak!Ne törődj ilyenekkel,csak légy boldog!!!!!!:)
2010. aug. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha ,minden férj ezt mondja...csak közben az ismerősök,rokonok meg tudják mi az igazság.
2010. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az ismerősökről és rokonokról csak annyit, hogy a legjobb barátját és a testvérét már régóta ismertem, az elején mikor voltak kétségeim, ők mondták, hogy ne aggódjak, utána a kapcsolat elején (második héten) elvitt bemutatni anyukájának, aki nagyon kedvesen fogadott, és azóta is nagyon jó a kapcsolatunk.
2010. aug. 26. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz senki véleményével, már folyt a válóper. Amúgy sem hiszem hogy mindenki aki fúj rád, szent lenne..
2010. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!