Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet vagy még várjunk...

Ez jó ötlet vagy még várjunk vele? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

a párommal arra gondoltunk hogy kibérelhetne egy házat nekünk szeptemberbe,szóval összeköltözhetnénk.

több mint 1 éve együtt vagyunk,jó ötletnek tartom a dolgot,csak kicsit aggodok.


2010. aug. 26. 15:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még ne. 18 éves korod alatt a szüleid felelnek érted, ha akarsz sem mehetsz el, sajnálom :(, de nyugi, 18 éves korod után ha komolyan gondolod mehetsz és gondolom nem sok van már a szakmából, utána neked is lesz munkád :) Egyelőre inkább gyerekes vágyálom tükröződik belőle, én várnék egy kicsit :)
2010. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
A gyerekes vágyálommal én is egyetértek. Főképp a köv. mondat után: "Még kutyánk is lenne." Szerintem még tanulj, hallgass a szüleidre, élj velük boldogan és randizgass a barátoddal. Korai még Neked az együttéllés. Ez nem bántás, annak sem örülnék, ha a lányom akarna elköltözni ennyi idősen.
2010. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz kicsit magaddal foglalkozni, és nem a párkapcsolatot tenni még az első helyre? Ennyire utálsz tanulni? Eszedbe sem jut, hogy továbbtanulj? Az egész élet legszebb évei azok, nem pedig a férfi kiszolgálása, háztartásvezetés. Addig örülnél inkább, amíg megcsinálják helyetted! Erre ráérnél még bőőven.

Vagy ennyire rossz körülmények között laksz? Eleged van a szüleidből? csodálom azt is, hogy ezt megengednék. De ha a kisebbségből való vagy, akkor érthető ez a stílus, mert már a férjhez menéssel is elkéstél:)

2010. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

tovább tanulással nem lenne baj igyse,a kutyát meg ugy kell érteni hogy ha én megyek akkor a kutyám jön velem,ragaszkodok hozzá.

uhh,köszi de magyar vagyok!

2010. aug. 26. 15:54
 15/28 A kérdező kommentje:
nem lenne gond semmivel,meg tény hogy a nevelő apám miatt utálok itthon lenni....
2010. aug. 26. 15:55
 16/28 anonim ***** válasza:
17 évesen felejtsd el. Főleg, hogy még csak 1 éve vagytok együtt. Ennyi idősen még rengeteget fogsz változni, most még fantasztikusan szuper dolognak látod ezt az egészet, de hidd el, együtt élni teljesen más! 2 hét után megunnád az állandó mosogatást, mosást, felmosást, portörlést, a párod után pakolni (mert kb. minden pasi széthagyja a ruháját...). Én is egyetértek azokkal a válaszolókkal, akik azt mondják, hogy ez csak egy gyerekes vágyálom! Szüleid mit szólnak hozzá? Nem hiszem, hogy örülnének neki! A tanulás rovására menne neked még ez az egész. Megérné?
2010. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
a mosogatáshoz már hozzá szoktam,mivel anyukámnak nincs ideje szinte semmire.pl tegnap is én csináltam meg a lángost is.meg szoktam főzni már itthon is
2010. aug. 26. 16:04
 18/28 anonim ***** válasza:

Hello!


Szerintem ne költözz össze vele, én 19 vagyok és,ha hasnolnó cipöben járnék tuti nem csinálnék ilyet. Amúgy az megforduilt a fejedben,hogy mi lesz,ha összevesztek? Utána rád lesz ordibálva,h ő tartott el.......

Persze ez az egyik legrossabbb eset,de sajnos ilyenekre is kell gondolni , bármi megtörténhet. Inkább élvezd még az életet,de csak mértékkel.

2010. aug. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Azért az hogy néha elmosogatsz meg főzöl otthon nem azonos azzal, hogy mindennap főznöd kell, mosni, takarítani, akár van kedved akár nincs. Gyerek vagy még, ne játsz házasságosdit, ráérsz még. A szüleid beleegyeznének?
2010. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
nem néha napján mosogatok,mosogatnom minden nap nekem kell,amugy anyu véleménye számit csak és ő megengedi,apám nekem csak egy volt és egy is marad,hiába van nevelő...
2010. aug. 26. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!