Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet vagy még várjunk...

Ez jó ötlet vagy még várjunk vele? (részletek lennt)

Figyelt kérdés

a párommal arra gondoltunk hogy kibérelhetne egy házat nekünk szeptemberbe,szóval összeköltözhetnénk.

több mint 1 éve együtt vagyunk,jó ötletnek tartom a dolgot,csak kicsit aggodok.


2010. aug. 26. 15:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem osztod meg az aggályaidat nem tudok segíteni :) Miért félsz?
2010. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi miatt aggódsz? Lakva ismerszik meg az ember :)

Ennyi idő után már összekötözhettek :D

Ő bérli a házat egyedül?? Gondolom Te is beszállsz azért a költségekbe.

2010. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?Mi miatt aggódsz "kicsit"?
2010. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Fenn tudjátok tartani a házat és magatokat?
2010. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

még suliba járok,ezért nem tudok a pénzügybe még beszállni,de igazán nem tudom mitöl félek,csak kicsit aggodok hogy minden rendben lesz-e :)

ugy lenne hétköznap hogy suli után mikor hazaérek akkor főznék ebédet,meg utánna tanulnék és a többi amit a háznál kell csinálni.meg lenne minden :D még kutyánk is lenne :D

2010. aug. 26. 15:33
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mert azért a "suliba járok" nem mindegy, hogy középsuli vagy egyetem.
2010. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Amíg aggódsz, addig korai az összeköltözés. És talán a korod miatt is, nekem elég fiatalnak tűnsz. Pláne így hogy ő tartana el, elég kiszolgáltatott helyzetben lennél.
2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha meg tudtok így egyezni, hogy ő fizet de te elvégzed a ház körüli munkákat és ez nem okoz nektek gondot, akkor hajrá, nincs mitől félned :) Tényleg, milyen idősek vagytok?
2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen iskolába jársz, hány éves vagy? Párod hány éves? Van elég keresete kettőtökre és a házat fenttartani? Én február óta lakom együtt párommal albérletben, még főiskolára járok, ő dolgozik már, én 20 éves vagyok, ő 22. Szerencsére nagyon jól keres, még a fele fizetéséből is bőven elélnénk ketten, de ne gondold azt, hogy iskola mellett olyan egyszerű minden nap főzni, háztartást vezetni, tanulni is. Mindig lesz olyan, amire nem lesz kedved és erőd. Mi nagyon jól megvagyunk szerencsére, és igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Mióta együtt lakunk azóta sok mindent kiismertünk még egymásban.
2010. aug. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

én 17 és ő 23.szakmát tanulok,középsuliba.

pénzügyileg megtudnánk oldani,vagyis Ő megtudja,ami a házimunkát illeti én meg szívesen megcsinálom majd!

2010. aug. 26. 15:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!