Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád a párodnak, hogy...

Elmondanád a párodnak, hogy találkoztál az exeddel?

Figyelt kérdés

Egy kávézóban ültem, épp teáztam, mikor leült az asztalomhoz. Beszélgettünk vagy 10-15 percet. Kérdezett a szüleim felől, én is megérdeklődtem hogy van a családja.

Kb fél éve beszéltünk, akkor is csak futólag, 3-4 percet.

A párom féltékeny típus, legalábbis az exemre.

Nem akarok emiatt veszekedni vele (nekem se esne jól, ha az exével teázna), de eltitkolni sem akarom.

Ha valaki meglátott minket, biztos a fülébe jut. Ezért lenne célszerűbb, ha tőlem tudná meg.

2 éve szakítottunk, és 1,5 éve vagyok a mostani párommal.

Nem tartom vele a kapcsolatot, csak most leült az asztalomhoz, gondoltam rákérdezek, hogy van a beteg édesapja.

Szerintetek?


2010. aug. 26. 15:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nem szoktam minden percemről beszámolni.

Feleslegesen nem is akarom ezzel idegesíteni... de nem tudom, ha tényleg vki meglátott, és elmondja/elmondta neki, akkor meg mérges lesz.

Épp azért, mert nem tőlem tudja.

2010. aug. 26. 15:37
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, nem olyan egyszerű ez! :)

Te ismered a párodat, meg a körülményeket... Mivel egy kávézóban voltál és melléd pattant, így egy külső szemlélő számára úgy is tűnhetett, hogy szándékos találkozó volt, kávé- és sütihegy melletti csevegéssel.

Nem így történt, úgyhogy szerintem jobb lenne, ha tőled tudná meg a valódi sztorit. Azért egy kcisit finomíts rajta :) "Hirteled megjelent", "Pár szót váltottatok", "Te távoztál először" :)

2010. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy ha valaki látott minket, eléggé beleszőhet pár részletet ami nem úgy volt, akkor igazi randinak is be lehet állítani...
2010. aug. 26. 15:43
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondanám, mert az én páromat nem érdekelné. Tudja, hogy utálom az exem :).

Szerintem légy öszinte vele (habár engem bántana ha ennyire nem bíznak bennem), inkább most bántodjon meg egy picit mint akkor nagyon ha valaki más mondja el neki.

2010. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mond el, ha valakitől visszahallja, akkor nevetve mond, hogy szerinted ez nem is volt találkozás, minek megemlíteni? Csak beszéltetek pár percet. Ennyi. :)
2010. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mond el mindenképp.

én is féltékeny voltam /vagyok férjem exére. nem is mondta el, h találkoztak. kapott tőle névjegykártyát és a paraszt hova tette, a note book táskába, ahol nekem is vannak cuccaim. és akkor még én legyek hálás, mert ő nem mondta el, mert meg akart kímélni...

2010. aug. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!