Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúktól kérdezném! Ti ilyenkor...

Fiúktól kérdezném! Ti ilyenkor mit szoktatok gondolni? Hogyan reagáltok erre?

Figyelt kérdés
Mikor anyuddal, vagy lánytesóddal vagy az utcán, bolta stb. és olyan történik, hogy más férfiak őt megbámulják, vagy esetleg odaszólnak neki valami bókot.
2021. jún. 22. 13:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függetlenül is. Negyvenes hapsik szólogattak be nekem kb 12 éves koromban, hogy hú de szép cicik. Rettentően szégyelltem magam. Ő nem.
2021. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

11.írtam is hogy kortól független is.

durva azért ez...

2021. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem anyumat szokták állandóan bámulni meg néha ráköszönnek, elég zavaró tud lenni. Egyszer fordult elő olyan, hogy megfogta egy fickó a fenekét akinek az volt az volt a szerencséje, hogy talán 7 éves lehettem.
2021. jún. 22. 14:32
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Eszembe jutott mégis egy.

Barátnőmmel mentünk egy boltba erre ott volt közel valami építkezés és egy melós fickó az a tipikus részeges kinézetű melós fazon volt szól ilyet hogy "jó napot hölgyek"..hát pont nem volt valami fogtüdnér sem meg eleve én nem szoktam minden random idegennek köszönni így fura volt. barátnőmmel csak mentünk tovább meg se szólaltunk vissza...pedig tökre átlagosan öltöztünk sima farmer, egyszerű mintás póló és ennyi. lehet bunkónak tünök ebből de én tényleg nem szeretem ha random leszólítanak bárhova megyek még ha egy köszönés is. Városi vagyok nem falusi, nem köszönök minden embernek aki velem szembe jön még ha teszik sem. ez még az enyhébb eset. Másik barátnőmmel voltunk egy kajáldában és hallom mikor végeztünk mögöttünk egy pár beszólt halkan valamit a barátnőm alakjára mive ő kicsit teltebb erre én ott helyben visszaszóltam hogy törődjenek már a maguk dolgával meg minden és csak pislogtak ez annyira felbosszantott persze a barátnőm semmit nem vett észre bből mert messzebb volt és ez egy fiatal pár volt 20-as talán szóval. mindenért beszólnak azh emberek manapság sajnos...

2021. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém először szavakkal kezeli a helyzetet, de szerintem neki is menne bárkinek.

Volt egy ilyen ügyünk, a fazon alám nyúlt mögöttem a villamoson, én gyomron könyököltem mire nekiállt ugatni. Nem hallgatott a szép szóra, így a második megállónál fejjel előre hagyta el a villamost. Mondjuk ott szerencsére többen segítettek neki leszállni.

Attól jobban félek, hogy egyszer azért kerülünk bajba, mert ha elszáll az agyam se Istent se embert nem ismerek úgy tudok magyarázni (nem vagyok c :D ), és sok retek még fel van háborodva utána

2021. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Mit kéne? Rá kéne szólni mindenkire, hogy hé nézz máshova?
2021. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem férfi létemre is iritáló ez a viselkedés. Persze megnézem a jó bringákat,de azt is úgy hogy lehetőleg a bámult személy illetve ha többen vannak akkor a többiek se vegyék észre... szerintem a "megnézést" is lehet finoman művelni nem oltári paraszt módjára.. az odaszologatas meg az alja. Bár van nő akinek tetszik. De azt gondolom hogy udvarolni nem így kell, ha még be is jön a beszologatas tudjuk milyen nők kapnak erre.
2021. jún. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én lány szemszögéből tudok nyilatkozni.



12 éves korom óta rendszeresen megesik hogy utánam szólogatnak,vagy néznek. Ezzel el is érték azt,hogy a tartásom rossz legyen és bő ruhákat hordjak(hogy minél kevesebb látszódjon). Szerencsére ezt már kinőttem,de a mai napig rettenetesen érzem magamat az ilyen eseteknél. Megalázó.

2021. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az emberek nézelődnek. Megnézik a nekik tetsző dolgokat. Ha beszólnak, megalázom őket.
2021. júl. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!