Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúktól kérdezném! Ti ilyenkor...

Fiúktól kérdezném! Ti ilyenkor mit szoktatok gondolni? Hogyan reagáltok erre?

Figyelt kérdés
Mikor anyuddal, vagy lánytesóddal vagy az utcán, bolta stb. és olyan történik, hogy más férfiak őt megbámulják, vagy esetleg odaszólnak neki valami bókot.
2021. jún. 22. 13:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Semmit
2021. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Fiam 12 éves. Jó ideje nagyon irritálja, felhúzza magát, ha velem van és azt látja, hogy megnéznek, utánam fordulnak. Neki ez sértő azt hiszem.
2021. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Nővérem zártan öltözik nem tudom mi erre a jó szó, de még így kap durva beszólásokat sajnos tudom. Én hat évvel fiatalabb vagyok, nem sokat lógtunk együtt. Egy esetre emlékszem, munkás építkezésen valami gusztustalan dolgot mondott, tesóm megállt és visszabókolt hasonló stílusban. Csávó elfordult, zavarba jött teljesen. Rosszul éreztem magam és tehetetlennek.

Anyám társaságában nem volt ilyen eset vagy nem emlékszem rá.

Haverom viszont olyanokat mesélt, hogy anyjának beszóltak amikor az öccsével volt terhes és sétált vele. Útéptítés mellett szóltak be ilyet neki, hogy szívesen ennének ők is abból a csöcsből, amiből a gyerek fog. Nem zavarta őket, hogy terhes meg hogy ott a haverom-akkor 6 éves. Az ilyen férgeket agyonverném.

2021. jún. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3..ez azért már taplóság felső foka.

anyja mit reagált erre?

2021. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: az említett kisfiú még a hasamban volt, már jó nagy pocakkal sétáltam, mikor nekem is beszóltak, hogy na ezt rendesen megcsinálták, csak nem ilyen finoman fogalmazott...:(
2021. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5.nem is értem az ilyen hogy érez erre kényszert mit nyer vele? semmit..

csak azt hogy bunkónak van ezzel leírvva. ilyen esetekben én is tudnék szerintem az adott illetőről mondani egyet s mást főleg ha fogtalan építőmnunkás az illető..

2021. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az a baj, hogy nőként amikor ilyen nyilvános megaláztatás ér (mert ez az), akkor lefagysz és nemhogy nem szólsz vissza semmi frappánsat, de teljesen megsemmisülve inkább próbálsz mielőbb minél távolabb kerülni a helyszíntől.
2021. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
7.na ez meg a másik sajnos ..ő viszont nem tudom mit érez ilyenkor főleg ha látja hogy nem is reagálok rá hanem csak elviharzok onnan...szerencsére velem mág nem fordult elő ilyen de átérzem ezt a helyzetet..
2021. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit érez ilyenkor? Hogy egy milyen tökös hapsi, aki be mert szólni egy nőnek.
2021. jún. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
csak az a gáz hogy még akkor is beszólnak ha egyáltalán nem kihívóan öltözik az ember hanem sima melegítőnadrág meg sima szürke pólóban van és semmi sminkkel még ekkor is beszólogatnak...sőt kortól független is.
2021. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!