Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rá kellene kérdezn...

Szerintetek rá kellene kérdeznem? De mégis hogy?

Figyelt kérdés

Anyóséknál karácsonyozunk minden évben(24-e).Eddig mindig előre megkérdezte hogy melyik nap megyünk,de most semmi,fel sem hozta.

Most nem igazán tudom mi van,lehet anyós ugy gondolja hogy ez már magától érthetödő hogy megyünk,mert mi igy gondoljuk,igy is tervezünk.

Nem tudom hogy hozzam fel a témát ugy hogy ne tünjön annak hogy meghivassuk magunkat.Egyáltalán,most nekem kellene felhozni a témát,vagy megvárni hogy meghiv-e?


2011. dec. 13. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, h szeretne-e idén pihenni és inkább ő átjön hozzátok v szeretné megtartani a hagyományt és idén is meg akar vendégelni.
2011. dec. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még van 2 hét, várj vele, majd biztosan előhozza, de talán úgy gondolja, hogyha mindig ott vagytok, akkor most is így lesz.
2011. dec. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
párod a fia,kérdezze meg ő...
2011. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!