Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van az a pont,amikor egy nő...

Van az a pont,amikor egy nő megérdemel egy pofont?(pl ő üt elöször,végeláthatatlan hisztik,a másikat mások elött folyamatosan megalázza)?

Figyelt kérdés
2021. jún. 13. 10:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Sok megérdemli a pofont ,de akkor már jobb szakítani ,elválni mert ha már a pofonig jut az ember ott nincs más kiút mint az h ott kell hagyni a fenébe...
2021. jún. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Nincs. Ott lehet hagyni. Visszaütni is elég gáz...
2021. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
Van olyan hisztis picsa hogy,kiprovokálja magának.
2021. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
82%

"Mire kinyogte, hogy osszevesztek es kozbe a parjanak ugrott es hiszteriasan elkezdte okollel verni a mellkasat. Ott kapott egyet..


Szerintem rafert a baratnomre egy "reset"!"


A férfinak a többszöri ütlegelés sem volt "reset" az erőviszonyok miatt. Ezért problémás. Mintha egy felnőtt nő "reset"-elné az ötéves gyereket, aki csapkodja.

2021. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
15%
Egy nő/csaj/lány minél jobban néz ki annál beképzeltebb és hisztisebb. Azzal tudod rövidre zárni hogy minden cuccával együtt az utcára vágod.
2021. jún. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%
Ijesztő mennyi nővéro van
2021. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Bar szerintem soha nem is volt senkijük.
2021. jún. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nem az a kérdés, hogy van-e olyan helyzet ahol jogos.

Miért akarsz egy olyan kapcsolatban maradni, ahol aláznak?

Ha odaáig fajul, hogy pofont adsz a másiknak ott már tisztelet sincs.

2021. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%
Elég gáz ha valaki nőt ver.
2021. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%

Én egyszer kaptam - nem pofont, hanem hátbe ütést -, mert mint egy ovis hisztiztem. Sok problémám gyűlt fel, egészségi dolgok is, fogyás miatta, utláltam a világot, stb és kiabláltam csapkodtam, és a végén úgy belehergeltem magam, hogy félő votl, kárt teszek valamelyikünkben.


Akkor cs.szett hátba, ami fájt, de pont annyira, hogy "kijózanítson".


Megbeszéltük, én jártam pszichológushoz is, az egészségi problémám hálisten megszűnt, és azóta sem volt hasonló esetem.

Megérdemeltem, de átbeszéltük utána, bocsánatot kértünk és ennyi.

2021. jún. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!